Moonlight Runner – magiczna platformówka!

Moonlight Runner to platformówka bardzo podobna gra do Oscury zarówno pod względem grafiki jak i ruchów wykonywanych przez główną postać. Według mnie nie przeszkadza to, gdyż produkcja Eyad Khader jest atrakcyjna.

Poruszamy się postacią i po drodze zbieramy małe złote świetliki. W czasie biegu jest to bardzo trudne. Tym bardziej, że po drodze spotykamy wiele przepaści, których ominięcie jest niezwykłym wyczynem. Oprócz głównych dróg mamy jeszcze dodatkowe dróżki. Musimy sami je odnaleźć, a wtedy będziemy mogli otrzymać bonusy. Oczywiście trzeba dotrzeć do końca poziomu. Przyznam, że nie jest to łatwe. Podczas gry spotkamy wiele neonowych grzybków od których możemy się odbijać. Są nachylone pod pewnym kątem, dzięki czemu możemy skakać w prawo lub w lewo a nie do góry(zbierając przy tym złote świetliki). Pomocne jest to, że gdy znajdziemy się na skraju jakiejś górki bez problemu możemy się na nią wspiąć. Z reguły nie możemy tego zrobić więc uważam, że się wam spodoba.

Muzyka jest bardzo dobra. Bowiem hiszpańska gitara brzmi fantastycznie i nadaje grze odpowiedniego charakteru. Uważam, że nastrój gry jest bardzo ponury oraz ciekawy i magiczny. Grało się dobrze, lecz przyznam, że denerwowało mnie to, że musiałam wykonać tyle prób aby w końcu zadanie wykonać z powodzeniem.

Polecamy!
Za darmo i w wersji płatnej za 3 zł w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button