9MM – wciel się w policjanta i oczyść miasto!

Graczy uwielbiających strzelanki nie brakuje. Każdy z nich szuka ciągle nowych gier by je wypróbować i przejść każdy poziom. Wiadomo oczywiście, że  w takich grach dobra broń, dużo krwi i czasem szybkie samochody to podstawa. Jednak co zrobić jeśli nie mamy przy sobie komputera, a znajdujemy się w naprawdę nudnym miejscu? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy wam tylko telefon. Bowiem gier tego typu na Androida jest naprawdę wiele. Kolejną taką grą jest na przykład 9MM.

 

Dzięki programistom z Gameloft mamy możliwość gry w ich kolejne dzieło, które naprawdę przyciąga naszą uwagę od razu. Wszystko to przez niezwykle udaną grafikę oraz dużą ilość przemocy. W samej grze wcielamy się w Johna „Loose” Kannona. Jest on dowódcą specjalnej jednostki policji, a naszym zadaniem jest oczyścić ulice miasta. Tutaj uwaga, bo nie zawsze zgodnie z prawem. Dlatego miłośnicy tego typu gier na pewno będą zadowoleni. Ponieważ naprawdę mamy okazję na dobrą zabawę i niezłą rozróbę. Należy bowiem zlikwidować wszystkich złoczyńców, z którymi przyjdzie się wam spotkać.

Jeśli chodzi o grafikę, to zadowoli ona z pewnością każdego gracza. Można ją bowiem wręcz porównywać do grafiki komputerowej. Nie ma tutaj w tej kwestii nic do zarzucenia. Muzyka również wprowadzi nas w odpowiedni nastrój. Można by powiedzieć, że wręcz gangsterski. Oczywiście dodatkowo mamy dostępne dźwięki takie jak: wystrzał z pistoletu, odgłos stawianych kroków, czy też rozmowy między poszczególnymi postaciami w grze. Dlatego można się tutaj doszukać wielu zalet.
Gra za 22,29zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button