Enchant U – stwórz własną postać i odpowiednio ją ubierz!

Jak wiadomo telefony z Androidem posiada dzisiaj nie tylko młodzież, ale są również młodsi użytkownicy. Dlatego gier dla nich również nie powinno zabraknąć. Popularność Androida na świecie jest naprawdę ogromna. Przez co zaczęło się pojawiać na tę konsolę naprawdę wiele tytułów z różnych gatunków. No i oczywiście nie mogła zabraknąć także gier w stylu Enchant U. Casualowe gry cieszą się bardzo dużą popularnością, szczególnie właśnie wśród młodszych użytkowników.

 

W grze Enchant U naszym zadaniem jest stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu ubrania. Mamy tutaj do wyboru setki elementów, z których możemy skomponować własną i niepowtarzalną kompozycję. Gra przypomina tutaj swoim stylem trochę kreator postaci w The Sims 3 i daje dokładnie tyle samo zabawy. Dlatego też warto mimo wszystko postarać się o to by nasze działania były jak najlepsze. Każdą naszą postać możemy ubrać dokładnie jak chcemy. Nasza wyobraźnia nie musi mieć tutaj żadnych granic. Dlatego też nasze stroje mogą być niezwykle wyrafinowane, ale również dziwaczne, takie które przyprawią nas o wybuch śmiechu. Oczywiście gra ta nie tylko sprawi wiele zabawy najmłodszym użytkownikom smartfonów, ale również nastolatkowie będą mieli czym zając sobie nudne chwile.

Muzyka jest odpowiednio dobrana. Jeśli chodzi natomiast o grafikę, to śmiało można ją przyrównać do tej z Simsów. Postacie są bardzo realistyczne, a ubrania odpowiednio leżą na ich sylwetkach. Gra jest w pełni darmowa. Trzeba tylko mieć odpowiednią ilość wolnego miejsca na urządzeniu.
Gra za darmo w Google Play

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button