Jetpack Joyride – niezwykle wciągająca gra na iOS-a

Gry, czy to na telefony komórkowe, czy na komputery, można podzielić na dwie kategorie. W jednej kategorii znajdują się gry, których odinstalowanie nie sprawia nam żadnego sentymentalnego kłopotu. W drugiej natomiast możemy znaleźć każdą produkcję, przed którą spędziliśmy wiele godzin i wciąż nie mamy jej dosyć. To właśnie do tej drugiej  bez wątpienia wielu użytkowników popularnego iOS-a zalicza prostą, ale zarazem niezwykle wciągającą grę Jetpack Joyride.

Jetpack Joyride to gra nie posiadająca fantastycznej grafiki czy rzucającej wszystkich na kolana ścieżki dźwiękowej. Mimo to codziennie AppStore odnotowuje sporo pobrań tejże aplikacji i raczej nie ma się czemu dziwić wszystkim, którzy zdecydowali się na ten ruch.

Opisywana przez nas gra została wyprodukowana przez Halfbrick Studios, czyli tę samą firmę, która wypuściła na rynek kultowe już Fruit Ninja.

Sama fabuła gry Jetpack Joyride jest niezwykle prosta. Jej głównym bohaterem jest znudzony swoim życiem naukowiec postanawiający ukraść z bazy wojskowej plecak odrzutowy.

To właśnie na tytułowym jetpacku nasz główny bohater lata przy okazji każdej swojej misji stworzonej przez producentów gry. Naszym zadaniem jest natomiast kierowane bohaterem i unikanie wszelkich przeszkód oraz zbieranie specjalnych monet.

W Jetpack Joyride liczy się przede wszystkim osiągnięcie  jak najdłuższego dystansu, dlatego wypełnienie jednej z misji nie powinno dla nas oznaczać, że nigdy więcej do niej nie wrócimy.

Dodatkową zaletą Jetpack Joyride jest jej cena, a raczej jej brak. Gra ta jest bowiem całkowicie darmowa (do pobrania z AppStore), co tylko z dnia na dzień przysparza jej dodatkowych fanów na całym świecie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button