Noworoczna promocja: T-mobile obniża ceny smartfonów

Sieć T-Mobile wraz z rozpoczęciem nowego roku postanowiła ruszyć ze swoją nową ofertą skierowaną do wszystkich zainteresowanych smartfonami. W promocji „Gwarancja najniższej ceny” operator zapewnia, że jeśli klient znajdzie u konkurencji telefon w niższej cenie, przez najbliższe dwa miesiące zapłaci za abonament zaledwie symboliczną złotówkę bez względu na posiadaną taryfę.

Tego typu promocje na polskim rynku nie zdarzają się często, dlatego też warto uważnie przyjrzeć się najnowszemu pomysłowi T-Mobile.

Jak czytamy na oficjalnej stronie operatora, każdy, kto podpisze z T-Mobile umowę abonencką i znajdzie u jego konkurencji identyczny telefon po niższej cenie, otrzyma rekompensatę w postaci bardzo taniego abonamentu.

Oczywiście, aby T-Mobile pozytywnie rozpatrzył naszą „skargę na za drogi smartfon” , musimy u innych operatorów brać pod uwagę ceny telefonów jedynie z abonamentów z tej samej półki (maksymalna różnica między ofertami może wynieść złotówkę).

Ważne także, by porównywana oferta konkurencji była aktualna w dniu, w którym postanowiliśmy związać się umową  z T-Mobile.

Promocja „Gwarancja najniższej ceny” nie dotyczy jednak tylko taryf abonamentowych, lecz także Mix-a na kartę. W przypadku tego drugiego rekompensata wynosi (w zależności od taryfy) jedno doładowanie za 25 bądź 50 złotych.

W swojej najnowszej promocji widać wyraźnie, że T-Mobile wyraźnie chce zachęcić klientów innych sieci do przejścia do tej „właściwej”. Takie osoby operator obecnie kusi równie ciekawą promocją – Abonament za Pół Ceny przez Pół roku.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button