Book of Life: Sugar Smash – przyjemny następca Candy Crush Sagi

Jeżeli lubicie aplikacje z kategorii ,,match 3″, prawdopodobnie kojarzycie produkcję Candy Crush Saga. Być może przeszliście już przez wszystkie możliwe poziomy i szukacie czegoś podobnego. Book of Life: Sugar Smash to nowa produkcja od SGN, w której przychodzi nam zbijać kolorowe słodycze.

W przypadku opisywanej aplikacji grafika została w bardzo sympatyczny sposób dopasowana do tematyki gry. Od samego początku jesteśmy zachęcani do łączenia się z Facebookiem, co w przypadku osób aspołecznych jest dość denerwujące. Da się jednak rozpocząć zabawę, bez konieczności podawania jakichkolwiek danych.

Nasz cel w grze jest oczywisty – musimy wykonywać zadania wyznaczone przed rozpoczęciem levelu. Czasem jest to kwestia zdobycia określonej ilości punktów, innym razem zebrania danych obiektów, bądź zmieszczeniu się w kilkunastu ruchach. Przez grę przeprowadza nas słodziutka świnka. Na planszy kibicuje nam postać, która szczerze powiedziawszy – nie jest mi znana. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo przypomina mi jednego bohatera z Toy Story.

W trakcie zabawy mamy do wykorzystania 5 żyć. Jeżeli jakiś poziom jest zbyt trudny i nie uda nam się go ukończyć za pierwszym razem, jedno serduszko zostanie zabrane i trzeba będzie na jego napełnienie poczekać kilkanaście minut. Monety są fantami, za które możemy kupić różne power-upy. Wśród nich znajdą się znane wszystkim słodkości, które pojawiają się chyba we wszystkich możliwych ,,match 3″.

Aplikacja prezentuje się bardzo dobrze pod każdym względem. Jeżeli nie macie co robić, z pewnością będziecie mieć już gotowe zajęcie. Polecam wszystkim Czytelnikom :)

icon
Sugar Smash: Book of LifeJam City, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button