Wunderlist – planuj, zapisuj, udostępniaj!

Wunderlist to aplikacja zasadniczo do wszystkiego. Jeżeli lubicie dzielić się ze znajomymi różnymi pomysłami i wydarzeniami, bądź też macie w planach wykonanie masy rzeczy, których nie jesteście w stanie ogarnąć, koniecznie powinniście przetestować opisywaną apkę. Ja wypróbowałam ją na wszelkie możliwe strony i do tej pory z niej korzystam.

Narzędzie zainstalowałam w prostym celu – chciałam wymienić się listą zakupów z moim ukochanym. Dodałam również kilka kategorii typowo babskich i rozplanowałam sobie dzień pracy. W konsekwencji uzyskałam bardzo fajny organizer, dzięki któremu do tej pory jestem niesamowicie zorganizowana.

Interfejs produktu jest przyjemny dla oka. Przemieszczanie się między zakładkami jest banalnie proste, a udostępnianie swoich treści innym użytkownikom nie sprawia problemów. Aplikacja działa zarówno online, jak i offline – jest to ważne wtedy, gdy z listą zakupów wybieramy się do sklepu bez dostępu do internetu.

Synchronizacja między urządzeniami (możemy mieć apkę również na PC) jest natychmiastowa. Dodając jakiś produkt do listy (czy tworząc jakąkolwiek nową kategorię), nowe informacje wysyłane są ,,z automatu” na wszystkie kompatybilne sprzęty.

Dodatkową opcją jest możliwość czatowania ze znajomymi. Przyciskając ikonkę z dymkiem, ,,dopadamy” aktywnych znajomych. Dzwonek to miejsce aktywności. Możemy w nim sprawdzić ostatnie zdarzenia. Jeżeli nasz kompan dodał jakiś produkt do listy zakupów, bądź zaplanował wyjazd o którejś godzinie, będziemy mogli to dokładnie sprawdzić.

Przy wykupieniu pełnej wersji aplikacji można liczyć na dodawanie plików dowolnej wielkości, nowoczesne tła i nielimitowane inne opcje. Z produkcji studia 6 Wunderkinder korzystam namiętnie i bardzo sobie chwalę. Opcja pro jest zdecydowanie niepotrzebna dla normalnych śmiertelników ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button