3D Fork Lift Parking – popularny symulator jazdy wózkiem widłowym

3D Fork Lift Parking to jednak z najpopularniejszych aplikacji – symulatorów, jaka dostępna jest w jabłuszkowym sklepie. Jeżeli przepadacie za tego typu grami, prawdopodobnie się nie zawiedziecie, bo dzieło studia Juuq Mobile jest naprawdę porządnie wykonane. Po dyspozycji graczy oddano trzy różne epizody, po kilkanaście poziomów w każdym. Podsumowując – jest co robić ;)

Na początku zabawy przychodzi nam wybrać rodzaj wehikułu (i od razu zdecydować się na dany epizod). Każdy jest inny i ma różny wskaźnik trudności. Niektóre pojazdy są szybkie, lecz sterowanie nimi sprawia duże problemy, co przekłada się na zaawansowanie.

Darmowi gracze mają okazję skorzystać tylko z opcji ,,normal”. Dostępne są jeszcze inne tryby, lecz te zarezerwowane są dla graczy pro. Akcja rozpoczyna się od momentu wjazdu na plac. Palety gotowe do transportu świecą na zielono, a punkty gdzie powinny być przetransportowane, są bardzo dobrze oznaczone.

Gracz ma okazję dobrać bardzo dokładnie sposób sterowania. Przewidziane są gałki dla osób prawo i leworęcznych. Dysponujemy kierownicą, gazem, hamulcem/wsteczny, podnośnikiem, oraz kilkoma różnymi pozycjami kamer, co bardzo ułatwia całą zabawę.

Maksymalnie za poziom możemy uzyskać 3 gwiazdki. Liczy się szybkość wykonania zadania, dokładność z jaką produkty są przewożone, oraz celność. Z boku widoczna jest mini-mapka, dzięki której jesteśmy w stanie zlokalizować miejsca przewozu obiektów.

Produkcja prezentuje się bardzo fajnie i miło się w nią gra. Jeżeli lubicie symulatory, będziecie z pewnością zadowoleni :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button