Elf Defense – jak bronić ojczyzny?

Aplikacja to dzieło koreańskiego studia Jellyoasis. Jest to gra z gatunku „Tower Defense”.Różnicą jest to, że tam kontrolujemy wieżyczki, a tutaj mocno uzbrojone elfy.

Głównym celem gry jest obrona swojej ojczyzny. Należy ustawić jednostki, których celem jest pozbycie się wrogów. W trakcie budowania obrony można zatrzymać grę, a wtedy wszyscy przeciwnikom zostanie zabrana możliwość przemieszczenia się bliżej wieży. Obrona jest bardzo trudna, ponieważ znajdziemy tutaj ponad 100 gatunków nieprzyjaciół i każdy niszczy świat Elfów inną siłą.

Skuteczność swojej walki możemy wzmocnić za pomocą zakupu różnego rodzaju przedmiotów za prawdziwą walutę jak i za pieniądze wirtualne. Są one aktualizowane na bieżąco także nie będzie końca naszych ulepszeń. Elf Defense oferuje tyle dodatków, że właściwie nie wiadomo od czego zacząć. Jednak po dłuższym przeanalizowaniu nie będzie większych kłopotów z opanowaniem tego wszystkiego.

Pierwszą rzeczą, której musimy się nauczyć jest to, by w sposób przemyślany rozmieścić obronę tak, aby zniszczyć wszystkich przeciwników i nie dopuścić do końca istnienia naszej ojczyzny. Akcja toczy się właściwie w trzech środowiskach – las należący do wróżek, pustynia piaszczysta oraz pustynia lodowa.

Świat elfów jest pełen piękna i harmonii.Gra wprowadza nas w motyw bajkowy, który jest szczegółowo wypełniony wieloma soczystymi barwami. Nie można oderwać oczu od ekranu – tak dobrze postarano się o dobranie kolorystyki.

Muzyka jest radosna i magiczna. Dźwięki wydawane przez obrońców są różne, ale przy dużej ilości strzałów są one troszeczkę denerwujące. Muzyka wtedy jest tylko tłem i nie ma już magicznego nastroju. Na pierwszy plan wychodzą odgłosy walki.

Grafika jest bardzo dobra, wszystko działa płynnie.

Polecamy!
Występuje w wersji płatnej i darmowej w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button