DragonVale – zbuduj najlepszy park!

DragonVale! Wyhoduj i zbierz najlepsze smoki. Stwórz im najwspanialsze miejsce do życia!

Naszym zadaniem jest opiekowanie się uroczymi smokami. DragonVale doskonale nadaje się dla młodszych odbiorców. Warto pamiętać, aby zabezpieczać nasze konto wyłączając możliwość zakupu dodatkowych przedmiotów za prawdziwą walutę. Oferty są bardzo kuszące, a dzieciaki wiadomo – lubią coś kupić nie za swoje pieniądze ;) W grze życie rozwija się powoli. Nie kładzie się tutaj szczególnego nacisku na szybkie rozwijanie naszego parku i zdobywanie doświadczenia.

Ułatwieniem jest przewodnik z którego możemy skorzystać gdy mamy jakiś problem. Zawarte są w nim informacje o rodzaju każdego smoka. Dzięki temu dowiemy się w jakim siedlisku żyje, czym się odżywia.
Budowanie parku jest dosyć zabawne, ale niestety mamy ograniczoną ilość działań z nim związanych. Gra wymaga od nas dużej ilości czasu, co oznacza, że osiągnięcie dobrych rezultatów jest po prostu trudne. Gracze niszczą niektóre siedliska, aby zdobyć więcej miejsca dla swoich uroczych smoków.
Kupując te przedmioty przez mikropłatności można naprawdę przyspieszyć grę i cieszyć się o wiele lepszymi efektami rozgrywki.

Grafika jest bardzo dobra i utrzymana w bajkowym klimacie. Jeśli chodzi o dźwięk to każdemu efektowi przyporządkowany jest inne brzmienie. Ale jest to bardzo przyjemne brzmienie – zwłaszcza na słuchawkach.

Gra jest czarująca, ale wymaga strasznie dużo czasu i nie można jej przyspieszyć nie mając wystarczającej ilości pieniędzy. Wciąga jednak i pozwala przeżyć przygodę ze smokami :)

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button