Paper War for 2 players – gra dla dwóch graczy

Zabawna i prosta gra dla dziewcząt i chłopców. Tak opisują grę twórcy ze studia Sillycube, które stoi za kilkoma aplikacjami, które są raczej proste i nie wymagały zbyt wiele pracy przy ich tworzeniu.

Przejdźmy więc do zasad gry. Pierwszym dostępnym trybem jest tryb dla jednej osoby. Polega on właściwie tylko na tym, żeby strącać samoloty przeciwnika za pomocą małej armatki, którą możemy poruszać w lewo oraz w prawo, bo ci do nas strzelają i zsyłają na ziemię czołgi, które mogą nas staranować. Gdy sytuacja wymknie się spod kontroli, to możemy użyć bomby niszczącej wszystkich przeciwników na planszy. Za zabitych dostajemy pieniądze, które możemy wymienić na upgradey prędkości oraz mocy.

Dla dwóch osób przeznaczone są trzy tryby. W pierwszym z nich na środku ekranu przelatują niebiescy i czerwoni przeciwnicy, a na przeciwległych stronach ekranu mamy armaty. Kto pierwszy ustrzeli 30celi – wygrywa. Należy uważać na „swoich”.
Drugi tryb to „pacanie” paluchem w przeciwników biegających po ekranie, a trzeci i ostatni to walka armat, gdzie strzelamy do siebie rakietami nawzajem z uwzględnieniem kierunku i siły wiatru.

Gra się w to całkiem przyjemnie, a gra potrafi sprawić mnóstwo zabawy. Na nudnych zajęciach czy lekcjach może być to całkiem fajne urozmaicenie, którego tak bardzo brakuje.

Grafika jest strasznie prosta – ale za to bardzo dobra. Dźwięki są niestety marne i kompletnie nie pasują do klimatu. Przydałyby się wybuchy. To co mamy teraz nadaje się do gier dla dzieci.

Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button