Shooting Club 2 – zabaw się w snajpera

Aplikacja jest kontynuacją jednej z najbardziej popularnych gier dla urządzeń z systemem android – „shooting club”, która ma ponad milion pobrań. W drugiej części oferowane jest poczucie się choć przez chwilę jak prawdziwy snajper.

Gra jest genialna dlatego, że nie chodzi o zwykłe oddanie strzału. Nie wystarczy tylko kliknąć. Wielkie znaczenie do wykonania celnego strzału ma przede wszystkim kierunek wiatru, specyficzne cechy karabinów a także bicie serca. To powoduje, że nasze pociski zchodzą z toru. Jesteśmy jednak w stanie to opanować. Trzeba się skoncentrować
Jako że aplikacja to została stworzona przez programistów jako symulator, wiele przedmiotów jest bardzo realistyczna. Gracze mają duży wybór jeśli chodzi o broń – wybrano jedne z najpopularniejszych na świecie.

Przykładami są:
– Legendarny radziecki karabin snajperski Mosin-Nagant
– Dragunov Sniper Rifle (SVD)
– VSS (Special Sniper Rifle), zwany także Vintorez
– M4 – modernizacja karabinu szturmowego M16
– Barrett – ciężki karabin snajperski
– The Special Operations Forces (SOF) Assault Rifle bojowy lub SCAR
– AWP – jest brytyjskim bolt-action karabin snajperski.

Gwiazdy, które otrzymasz za każdy ukończony poziom są dowodem umiejętności i doświadczenia. Musimy się bardzo starać, aby je zdobyć, ponieważ jest to niezwykle trudne. Przy pierwszym spotkaniu ze strzelbą mamy problemy z oddaniem celnego strzału. Na początku nasze cele stoją w miejscu. Później zaczynają się poruszać.
Jeśli chodzi o muzykę to jest ona całkiem niezła. Powoduje ona napięcie.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button