Zbliża się halloweenowa aktualizacja Shoot the Zombirds

Polskie studio Infinite Dreams zapowiedziało potężną aktualizację swojej gry Shoot the Zombirds. Jak się nietrudno domyślić, nowości, które wkrótce pojawią się w mrocznej aplikacji polskiego producenta związane będą ze zbliżającym się świętem Halloween.

W grze Shoot the Zombirds gracz wciela się w stracha na wróble wyposażonego w dynię bądź też inne ciekawe postaci, a jego głównym zadaniem jest strzelanie z kuszy do latających ptaków. Oczywiście, nie takich tam zwykłych ptaków, lecz ptaków zarażonych przez zombie, które są śmiertelnie niebezpieczne dla całego świata.

Od czasu premiery produktu mobilnego Infinite Dreams pojawiło się kilka jego aktualizacji. Dzięki nim wspomniana gra jest obecnie jedną z chętniej pobieranych polskich produkcji. W sieci cały czas zbiera bardzo pozytywne recenzje i raczej trudno się temu dziwić. Oferuje bowiem prostą rozgrywkę, która pozwala skutecznie zabić nudę dzięki zadowalającej ilości zadań do wykonania i możliwości rozbudowy gry o dodatkowe, przerażająco-sympatyczne elementy.

Choć już teraz nazwać można Shoot the Zombirds niemalże kompletnym produktem, studio z Gliwic postanowiło po raz kolejny zaskoczyć fanów swojej produkcji i dlatego przygotowało na koniec października specjalną paczkę z nowościami. Dokładnie nie wiadomo, kiedy zostanie ona udostępniona, jednak wiele wskazuje na to, że nastąpi to jeszcze przed Halloween.

Co tym razem szykuje dla nas Infinite Dreams? Na pewno będziemy mogli skorzystać wkrótce z trzech nowych postaci – Ivana Helsinga, Werewoofa (wilkołaka) oraz kobiety o imieniu Merinda, reprezentującej grono czarownic. Poza tym, Shoot the Zombirds otrzymać ma nową, lepszą ikonkę, a jego rozdzielczość zostanie dostosowana do wyświetlacza w iPhonie 5. Wraz z aktualizacją pojawić mają się również nowe tła do gry.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Shoot the Zombirds, zachęcamy do odwiedzenia Google Play i AppStore, skąd za niską cenę pobrać można jedną z lepszych produkcji Infinite Dreams.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button