Yeti on Furry – obrona śnieżnego szczytu

W Yeti on Furry wcielamy się w postać śnieżnego potwora, który uniemożliwia zdobycie szczytu zimowym turystom. Do jego (a raczej naszej) dyspozycji oddano wiele ,,narzędzi” umożliwiających osiągnięcie sukcesu. Wyobraźcie sobie strącanie ludzi za pomocą… śnieżnych i kamiennych kul…

Akcja Yeti on Furry toczy się na wielkiej górze, na której zostały poustawiane łańcuchy, umożliwiające wspinaczkę. Yeti nie ma ochoty na odwiedziny – robi wszystko, aby ludki wchodzące na szczyt, nie osiągnęły sukcesu. Sukces w grze osiągamy na kilka sposobów. Przede wszystkim po zniszczeniu wszystkich, którzy zdecydowali się na niebezpieczną wyprawę – możemy tu zastosować kule śnieżne w małych gabarytach, bądź wielkie, rosnące pod naszymi palcami kule kamienne, które potrafią zmieść z ziemi kilka osób na raz.

Im większa liczba zabitych, tym lepiej. Z każdym sukcesem, na nasze konto zostają doliczane punkty. Jeżeli uda nam się zrównać z ziemią kilku członów wyprawy, otrzymujemy bonus w postaci sprowadzania wiatru na przybyłych, bądź inne śnieżne bronie. Zabawa w Yeti on Furry jest przyjemna, levele są dość klarowne i proste do przejścia (na początku). Dalsze etapy mogą przysporzyć więcej problemów. Zabawa jest bardzo przyjemna. Polecamy!

Pobierz Yeti on Furry za darmo w Google Play

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button