Gravity: Don’t Let Go! – niebezpieczna podróż w kosmos

Jeżeli interesujecie się wszechświatem i zjawiskiem grawitacji (a raczej jej braku), powinniście zainteresować się produkcją Gravity: Don’t Let Go! w której wcielacie się w postać mężczyzny, którego spotkała tragedia. Nie dość, że jego statek kosmiczny uległ awarii, on sam błąka się we wszechświecie, to stracił z pola widzenia kompana. Będziecie w stanie podołać zadaniu uratowania siebie i innych?

Twórcy aplikacji Gravity: Don’t Let Go! umożliwili graczom zabawę w single, oraz multiplayer. Wybierając tryb pierwszy, uruchamiamy opcję ratowania przyjaciela. Na ekranie widzimy zniszczenia, jakim uległ nasz kosmiczny pojazd. My, jako jedni z dwóch pasażerów tego statku zostajemy odłączeni od bezpiecznego miejsca. Dryfujemy w przestrzeni kosmicznej. Zadaniem gracza jest początkowo sterowanie zasobem tlenu, jaki pozostał rozbitkowi. Należy operować okrągłymi przyciskami, pojawiającymi się nagle na ekranie, aby dodawać porcji tlenu głównemu bohaterowi.

Kiedy nasze życie nie będzie już zagrożone (dajcie sobie kilkanaście szans na pierwszy etap), należy zająć się kompanem, który bezwładnie przemieszcza się w świecie bez grawitacji. Zadaniem gracza będzie przypięcie drugiego rozbitka do liny i przeciągnięcie go do części statku. Wielką zaletą aplikacji jest jej poziom trudności – od samego początku wiemy, że z grą przyjdzie nam się dłuuuugo ,,męczyć”. Jesteśmy na ,,tak”, a Wy?

Pobierz Gravity: Don’t Let Go! za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button