Trainz Simulator – zasiądź za sterami pociągu

Co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam wcielenie się w postać kierowcy pociągu? Trainz Simulator to gra, w której nie tylko uczymy się obsługi pojazdu, lecz również musimy zwracać uwagę na warunki atmosferyczne, oraz stacje kolejowe, na których musimy się zatrzymywać, aby podróżni mogli wsiąść do pociągu (nie byle jakiego :)

Jak to zwykle bywa w symulatorach, gracz ma szansę na wcielenie się w postać kierowcy danego pojazdu. Tym razem trafiło na pociąg. Symulatory to gry, w których najważniejszą rzeczą jest wygodne sterowanie. To właśnie jest największy plus opisywanej aplikacji. Przyciski usytuowane są w dogodnych miejscach, a rozwijanie prędkości i hamowanie nie sprawia najmniejszych problemów. Opcje kamery są bardzo zaawansowane – mamy szansę na oglądanie swoich wyczynów z każdej możliwej strony.

Do dyspozycji oddano wiele tras po których użytkownik produkcji może się poruszać. Dodatkowymi ,,bajerami” w apce są przeróżne warunki pogodowe, w jakich znajduje się pędząca maszyna. Możemy wybrać podróż w deszczu, bądź śniegu. Początkowo jednak proponuję bawić się w sprzyjających warunkach pogodowych. Jednym z ważniejszych zadań w grze jest prowadzenie pociągu po szynach w taki sposób, aby bez problemu zatrzymał się w wyznaczonym miejscu (na stacji kolejowej), a co za tym idzie – zabrać pasażerów czekających na transport.

Pobierz Trainz Simulator za darmo w Google Play

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button