Wyprzedaż aplikacji w AppStore

Każdego roku, w ostatni poniedziałek maja, w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Memorial Day, czyli tzw. Dzień Pamięci. Z tej okazji wielu deweloperów aplikacji mobilnych zdecydowało się na przecenienie swoich produktów nawet o ponad 50%! Jesteś ciekawy jakie produkcje będziesz mógł kupić po okazyjnych cenach? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Amerykanie, jak to Amerykanie, nawet w święto, w którym upamiętnia się zmarłych, potrafią dostrzec okazję do zakupów. Tak zwane Wyprzedaże Memorial Day są z każdym rokiem coraz popularniejsze za oceanem. Nic więc dziwnego, że od jakiegoś czasu również i w AppStore można przed ostatnim poniedziałkiem maja znaleźć produkty po obniżonych cenach.

W tym roku w sklepie internetowym z aplikacjami na iOS-a na Dzień Pamięci przygotowano kilkanaście aplikacji, które został przecenione nawet o ponad połowę. Na uwagę zasługuje chociażby fakt, że w najbliższych dniach można kupić za zaledwie 0,79€ tak znane tytuły, jak chociażby: Tiger Woods PGA Tour 12 (wersja na iPada), Dead Space, Osmos, Real Racing 2 i – uwaga, uwaga – GTA III!

Oczywiście podczas tegorocznej, majowej wyprzedaży w AppStore znaleźć można także gry droższe od tych, co wymieniliśmy wyżej. Według nas, na największą uwagę zasługuje chociażby promocja gry Mass Effect – Infiltrator, którą można „zabrać” do swojego urządzenia mobilnego już za 2,39 €.

Na pewno warto napisać też o cenowej okazji na iPadowską wersję aplikacji Need for Speed – Hot Pursuit. Obecnie kosztuje bowiem ona 2.39 €, co jest na pewno dość przyzwoitą ceną.

Wszystkim fanom sportu nie powinna też umknąć promocja na Fifę 12 (wersja na iPad), którą można kupić w maju już za jedyne 2,49€.

A czy w Memorial Day Sale znalazło się coś darmowego? Oczywiście, że tak. Mowa tu przede wszystkim o grze Cut the Rope: Experiments HD, choć w AppStore można też zapewne „upolować” coś jeszcze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button