World at Arms – ocal świat przed inwazją KRA

World at Arms to propozycja, jaką Google Play przyszykowało dla swoich użytkowników. Co my sądzimy o wspomnianej grze strategicznej? Sprawdźcie w poniższej recenzji…

Obce wojska zniszczyły Waszą bazę. Pierwszym zadaniem gracza jest odbudowanie miejsca, dzięki któremu świat może przetrwać. Przede wszystkim zacznijcie od tego, co zostało zburzone, później martwcie się o kolejne budowle.

Gra jest bardzo rozbudowana. Daje szansę na wojnę lądową, morską, oraz powietrzną. Od Was zależy w jaki sposób przygotujecie się do walki z wrogiem. Musicie być przygotowani na atak z każdej strony. Jeżeli nie zbudujecie odpowiedniego miejsca, w którym można tworzyć samoloty, oraz nie będziecie szkolić żołnierzy, możecie pożegnać się z wygraną.

Łączcie się ze swoimi znajomymi za pomocą portali społecznościowych. Dzięki temu zyskacie sojuszników, którzy pomogą Wam w razie potrzeby w odparciu ataku, bądź podczas napaści na inne państwo. Pamiętajcie, że walczycie na całym świecie.

World at Arms to zdecydowanie bardzo dobra gra wojenna, w której gracz ma szansę na stworzenie własnej linii obrony, modyfikowanie i ulepszanie poszczególnych obiektów, oraz rozbudowę swojej bazy. Jeżeli chodzi o wygrane walki – za każdy sukces otrzymujecie odpowiedni zapas pieniędzy, który możecie dowolnie spożytkować, oraz łupy, jakie uda Wam się wynieść z terytorium wroga.

Wszystkich fanów gier strategicznych zachęcam do pobrania aplikacji i wielogodzinnej zabawy podczas poszerzania swojego terytorium i tworzenia bazy doskonałej.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button