Jungle Heat – obroń swoją bazę w niebezpiecznej dżungli

Jungle Heat to gra strategiczna, w której przychodzi nam bronić swojej bazy umiejscowionej w dżungli, oraz walczyć o przetrwanie, atakując sąsiadów. Jeżeli macie ochotę na wielogodzinną zabawę, pobierajcie aplikację bez zastanowienia. Będziecie mieć okazję na powiększanie swoich wojsk, tworzenie nowych budynków i ulepszanie ekwipunku.

W grze musimy przede wszystkim zbudować swoją bazę. Zastajemy dżunglę z jednym małym budynkiem. Za pieniądze, które posiadamy, warto jest zakupić budowle, które umożliwią nam odparcie ataku wrogów. Już po chwili będziecie mieć okazję na pierwszą walkę – to będzie sprawdzian Waszych umiejętności.

Cel jest prosty: obrona bazy, walka o surowce naturalne, których jest pełno w dżungli, oraz szkolenie swoich wojsk w taki sposób, aby żaden wróg nie był w stanie zniszczyć naszego dzieła.

Nasze zadanie nie ogranicza się jedynie do obrony własnego terytorium. Szkolimy wojska po to, aby napadać na innych. Im silniejsze będą nasze oddziały, tym mocniejszy będzie atak. Po każdej zwyciężonej bitwie otrzymujemy premię pieniężną, oraz zgarniamy łupy. Łupami są przede wszystkim surowce, jakie przeciwnicy przetrzymywali w swojej bazie.

Im dłużej gramy, tym wyższy level w grze udaje nam się osiągnąć. Tym samym mamy szansę na budowanie nowych budynków, które do tej pory były dla nas zablokowane. Skupcie się przede wszystkim na wydobywaniu surowców i tworzeniu kolejnych wojsk.

Szata graficzna aplikacji jest bardzo przyjemna. Gracz dysponuje dużym zasobem pieniędzy i diamentów, które umożliwiają ulepszenie dotychczasowych budynków, bądź przyspieszenie tworzenia nowych.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button