WordBrain Themes – rusz głową i znajdź słowa w gąszczu liter

WordBrain Themes to gra, która pojawiła się kilka dni temu w AppStore i Google Play. Jeśli przepadacie za gierkami słownymi, koniecznie czytajcie dalszą część tego wpisu :) Zawrę w nim (mam nadzieję) wszystko, co powinniście wiedzieć o potencjalnie najlepszej apce, jaką możecie mieć na swoim smartfonie w najbliższej przyszłości :)

aa

Co tu dużo mówić – do pokonania w grze jest prawie 600 leveli podzielonych na 77 kategorii. Przykładowo w jednym ,,pakiecie” mamy kilka podkategorii – przykładowo – pojazdy, instrumenty, horror i podróże. W każdym z tematów znajdziemy 5 podleveli, które musimy przejść, by móc kontynuować kolejny ,,pakiet”.

Powiem szczerze, że wciągnęłam się na tyle, że przeszłam 15% całej gry, co – uwierzcie mi – stanowi całkiem pokaźne stadko poziomów. Jednym z minusów aplikacji jest brak polskiej wersji językowej…. Jest to sporą przeszkodą, jeżeli nie znacie obcych języków. Mam nadzieję,  ze wkrótce twórcy dojdą do wniosku, że Polacy to fajny naród i lubią szukać słówek w ojczystym języku :)

aaa

Szata graficzna jest bardzo sympatyczna. O niej nie będę dużo wspominać, bo po prostu nie ma sensu – jest fajna i koniec :) Jeśli w którymś momencie zabawy zastygniecie, możecie skorzystać z darmowych podpowiedzi (a jak je wykorzystacie to udając udostępnienie na Facebooku :) ).

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button