Driving School 2016 – jazda ,,eLką” może być fascynująca

Zapewne część z Was ma już za sobą egzamin na prawo jazdy. Jestem jednak przekonana, że większość tę trudną sztukę ma dopiero przed sobą. Twórcy gry Driving School 2016 wyszli Wam naprzeciw i stworzyli bardzo sympatyczną gierkę, która zmusi Was do myślenia na drodze, a dodatkowo da szansę na świetną zabawę. Gotowi na ostrą jazdę osobówkami i ciężarówkami? :) No to siup!

Wśród wehikułów do wyboru znajdują się dziesiątki osobówek, ciężarówek i busów. Żeby jednak móc sobie pozwolić na jazdę takim sprzętem, trzeba najpierw wykazać się umiejętnościami za kółkiem.

Im więcej punktów doświadczenia uda nam się zgarnąć podczas kolejnych przejazdów, tym więcej maszyn będziemy mogli wypróbować. Poza wyborem aut, decydujemy się także na dane trasy, oraz poszczególne levele. Póki nie przejdziemy poprzedniego w danym rejonie, nie możemy uruchomić kolejnego.

Mądry tutorial chętnie tłumaczy wszelkie trudności. Zaczynamy od zapięcia pasów, włączenia świateł i…. w miasto! Poruszając się po mieście mamy już trudniejszą sytuację, bowiem za błędy  odejmowane są nam punkty XP. Jeśli jednak w dobrym momencie użyjemy kierunkowskazu, prawidłowo będziemy posługiwać się skrzynią biegów, czy zatrzymywać na czerwonych światłach, szybko nadrobimy zaległości i wirtualne punkty przeniesiemy do garażu, gdzie wykupimy super bryczki.

W Driving School 2016 można grać i grać. To takie GTA, tylko z pewnymi ograniczeniami (nie powiecie mi chyba, ze w znanej samochodówce nie próbowaliście kiedykolwiek jeździć zgodnie z przepisami?) :P

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button