AppSale – promocje w AppStore #179

Promocje na urządzenia z nadgryzionymi jabłuszkami są codziennie. Raz w tygodniu jednak zdarzają się okazje, dzięki którym można pobrać porządny pakiet przecenionych gier i aplikacji, oszczędzając tym samym kilkanaście polskich złotych :)

Propozycje na dziś: FACIE (przecena z $0,99 na zero), Mr. Bean  Around the World (przecena z $1,99 na zero), oraz Scram (przecena z $1,99 na zero). Udanej zabawy! :)

FACIE

fe

Zdarza Wam się przed udostępnieniem zdjęcia zrobić w nim kilka poprawek na swojej (nie zawsze doskonałej) twarzy? Jeśli tak, aplikacja jest zdecydowanie dla Was.

Jeżeli do tej pory nie wygładzaliście sobie buziaków, a zastanawialiście się dlaczego koleżanki na Facebooku są takie gładkie i bez wyprysków, prawdopodobnie Wasz pogląd na świat zmieni się diametralnie. Pobierajcie i poprawiajcie urodę bez użycia skalpela :)

fwewe

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Mr. Bean  Around the World

fqf

Czy jest tu ktoś, kto nie zna Jasia Fasoli? Jeżeli tak, niech się nawet nie przyznaje! :) Fajtłapę z brązowym misiem każdy powinien poznawać na kilometr. Tym razem Jaś Fasola wybiera się w przymuszoną podróż dookoła świata.

Ucieka przed starszą kobietą z tłuczkiem, której zjadł kawałek czekoladowego tortu. Czy uda mu się pokonać przeszkody i uniknąć zatłuczenia? I w tym miejscu wkraczamy my… :)

feff

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Scram

W Scram naszym zadaniem jest prowadzenie śpiącego bohatera przez prawdziwy koszmar senny. Do dyspozycji mamy jedynie gesty, a do stracenia życie.

Przy pomocy dotykania, bądź przytrzymywania różnych części ekranu, omijamy przeszkody, by dostać się do kolejnych światów i sprawdzać swoje zdolności radzenia sobie z dynamiczną akcją.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button