DarmoweGry na iOSiOS

Parigami – match-3 z papieru

Parigami to takie klasyczne match-3 z tą tylko różnicą, że osadzone jest w papierowej tematyce. Głównymi bohaterami produkcji są bowiem – nie kryształki, ani betonowe bloczki, lecz figurki origami. Czy poza taką odmianą, cokolwiek zasługuje na uwagę?

eve

Autorzy przede wszystkim gwarantują graczowi bardzo ładną oprawę graficzną. Można podziwiać widoki i wsłuchiwać się w wyjątkowo przyjemną ścieżkę dźwiękową.

Jak to zwykle bywa w tego rodzaju grach – do wykorzystania mamy 5 żyć. Jeśli wszystkie od razu zużyjemy, przyjdzie nam czekać kilkadziesiąt minut na refil. Dość słabo wygląda sprawa power-upów. Można je kupić za złoto, którego to złota otrzymujemy na ,,dzień dobry” całe… zero.

vdva

Sama rozgrywka polega na łączeniu minimum trzech identycznych figurek w pionie, bądź poziomie. Opisywana match-3 różni się odrobinę sposobem sterowania od swoich koleżanek po fachu. Poruszamy nie pojedynczymi bloczkami, lecz całymi rzędami, bądź kolumnami.

Do wykorzystania mamy power-upy, ale jak już na wstępie wspomniałam, jeżeli chcemy je kupić, musimy polegać na mikropłatnościach. Darowane sztuki bardzo szybko się kończą.

advad

Czy grę polecam? To zależy czego oczekujecie. W Parigami do pokonania jest 40 leveli – kolejne będą dostępne wkrótce. Jeśli chcecie po prostu sobie ,,popykać”, pobierajcie. Jeżeli jednak zależy Wam na porządnych misjach, raczej sobie odpuśćcie.

icon
ParigamiAwesome Software, S.AGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Ok!

Papierowe origami nie jest tak spektakularne, jak figurki w nim występują.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close