Drop Flip Seasons – pokochasz tę grę, jak pies kości

Drop Flip Seasons dostępna jest obecnie tylko na urządzenia z iOS-em. Wiedząc jednak, że posiadacze Androida będą niezadowoleni, przejrzałam Google Play w poszukiwaniu czegoś podobnego. Okazało się, że twórcy tejże produkcji mają swoją aplikację również w Google Play. Drop Flip to twór do złudzenia przypominający część z ,,seasons”, różniąca się jedynie małymi szczegółami.

Zadanie jest proste. Należy przetransportować piłkę do wiaderka. Jak tego dokonać? I tu pojawiają się problemy. Czasem musimy zmienić położenie obiektów na ekranie poprzez ich obniżenie, czy podniesienie, a innym razem korzystamy z ,,ajfonowskiej” opcji ,,głębokiego dotyku”, który powoduje obrót figury i 90 stopni.

Poziomy w grze zostały podzielone według pór roku. W sumie jest ich ponad 200, a każdy kolejny przyprawia o mrowienie mózgu, bo wielokrotnie nad rozwiązaniem trzeba się nagłowić. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to niezmiernie przyjemne umęczenie umysłu. Zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo.

Podczas zabawy wyświetlają się reklamy. Nie są one męczące. Nie wpadają na ekran perfidnie, podczas zmagań nad levelem. Szybko możemy je zamknąć i cieszyć się niczym nieograniczoną rozgrywką :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button