Milionerzy 2017 – wielki powrót, nie tylko do TV!

Nie do końca wiem, czego spodziewałam się pobierając najnowszych Milionerów. Autorzy postanowili skupić się przede wszystkim na zagadnieniach typowo quizowych, przykładając mniejszą wagę do oprawy wizualnej :) Jeżeli macie ochotę na dobrą zabawę i nie boicie się trudnych pytań, bierzcie się za pobieranie!

Zasad nie muszę chyba nikomu przypominać. Zrobię więc małe podsumowanie opcji, jakie mamy w grze. Trzy koła ratunkowe umożliwiające wyratowanie się z sytuacji awaryjnej działają bez zarzutu. Z tego co zdążyłam zauważyć, pytania do publiczności i odpowiedź eksperta nigdy nie zawodzą (nawet kompletne strzały okazują się być celne, a małe różnice w wynikach sondy publiczności zawsze przynoszą prawidłowe odpowiedzi). Możemy więc spokojnie polegać na trzech podpowiedziach, które autorzy wstawili w górnej części planszy.

Podczas gry możemy sprawdzać swój poziom wygranej i gwarantowane pieniądze. Wystarczy pacnąć w boczną strzałkę, by rozwinąć zakładkę.

Pytania pojawiają się na ekranie szybko. Czekanie na akceptację naszej odpowiedzi nie jest tak ekscytujące jak w telewizji (nikt nie trzyma nas w niepewności 5 minut :), ani nie włącza przerwy reklamowej przed pokazaniem rozwiązania). Niemniej jednak dzięki szybkiej reakcji programu, spokojnie możemy grać, nie przedłużając w nieskończoność tego, co i tak jest nieuniknione.

Ścieżka dźwiękowa aplikacji jest podobna do tej prezentowanej w programie. Czujemy się więc tak, jak zawodnicy w konkursie. Pytania są bardzo różnorodne i z różnych kategorii. Jedne są banalne, inne kompletnie pokręcone. To jest właśnie kwintesencja Milionerów. Są chętni na wzięcie udziału w noworocznej wersji znanego teleturnieju? :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button