Wonderland Epic – przecena fajnej gry logicznej z $99,99 na zero?!

Co prawda średnio chce mi się wierzyć, że ktokolwiek zapłacił za Wonderland Epic prawie sto dolarów, ale prawda jest taka, że tego typu przecenowe zagranie działa na człowieka mobilizująco. Mimo tego, że nigdy nie zapłaciłabym za żadną mobilną produkcję aż tak wysokiej kwoty, chętnie przeznaczyłabym na rozwój studia kilka dolarów.

Dzieło Six Waves jest tym, czego mi było trzeba: grą logiczną z elementami ,,match 3″. Jeżeli grywaliście swego czasu w Pet Rescue, świetnie odnajdziecie się również w tej grze.

dia

Te widoczne na planszy postaci, które tak bardzo przypominają prawdziwych bohaterów (np. pani w środku ewidentnie nawiązuje do Lady Gagi), są naszymi wirtualnymi przyjaciółmi. Każdy z nich posiada specjalne umiejętności, dzięki którym możemy szybciej rozprawić się z trudną plansza.

Naszym głównym zadaniem jest oczyszczenie planszy z zalegających klocków. Inaczej niż w ,,match 3″, zbijamy minimalnie dwa bloczki w tym samym kolorze. Niektóre poziomy polegają na tym, by zbić procentową liczbę elementów, inne wymagają od nas zmieszczenia się w limicie ruchów, a kolejne w sprowadzeniu na dół cennych przedmiotów.

Przed napisaniem recenzji przeszłam przez ponad 30 poziomów (z ponad 200), by poznać wszystkich bohaterów produkcji. Starszy magik z lewej strony posiada sześcian, który odpowiednio skierowany, niszczy wybrane przez nas klocki w identycznym kolorze. Lady Gaga posiada klucz, który również ma właściwości niszczące – na zasadzie bomby. Dżentelmen z prawej dysponuje mieczem, który rozwala klocki w pionie.

dia2

Z umiejętności bohaterów można skorzystać po naładowaniu pewnej ilości punktów. Im więcej obiektów zbijemy na raz, tym szybciej damy fant nam się załaduje i będzie gotowy do użycia (niczym rakiet0-petarda w Pet Rescue). Poza takimi udogodnieniami, korzystamy z ofiarowanych nam power-upów. Na początek dostajemy po 3 sztuki każdego z nich, a następnie za niebieskie kamyczki możemy sobie dokupić ich większa ilość.

Maksymalna ilość żyć to 5 serduszek. Jedna sztuka (po zawalonym levelu) ładuje się 5 minut – podobnie jak w produkcji King’a. Jest to naprawdę optymalny czas oczekiwania, jeżeli chodzi o tego typu gry. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Wonderland Epic™Intelly Works, TOVGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button