Pew Pew Land II – kreskówkowa walka o terytorium

Pew Pew Land II na co dzień kosztuje ponad 4 złote – dzięki uprzejmości autorów (studia Mobile Force), obecnie możemy nabyć produkcję za darmo. Aplikacja z tego wpisu jest kolejną już grą z kategorii tower defense. Co prawda w tym przypadku nie będziemy chronić żadnej wieży, lecz zamysł i sposób działania jest identyczny.

Głównymi (dobrymi) bohaterami gry są słodkie, kreskówkowe stworki, które ochraniają swoje terytorium przed najściem różnego rodzaju przeciwników. Z pewnością apka spodoba się najmłodszym graczom, ze względu na masę kolorów, zero rozlewu krwi i sympatyczną, skoczną muzyczkę.

Do dyspozycji graczy oddano dwa tryby gry: arcade oraz endless. Endless to coś dla osób, które mają już doświadczenie w tej konkretnie zabawie. Początkującym proponuję trening w wybranym etapie trybu arcade. Wśród poziomów trudności znajdą się: practice, easy, normal, nightmare. Każdy z ich różni się przede wszystkim szybkością przemieszczania się wrogów, ich odpornością na nasze ataki itp.

Podczas gry możemy wybrać jeden z 5 światów. Każdy świat podzielony jest na 20 leveli. Plusem produkcji jest fakt, że żaden nie jest zablokowany. Możemy wybierać interesujące nas plansze zupełnie dowolnie, nie martwiąc się o mikropłatności, czy gwiazdki.

W trakcie zabawy zbieramy złote monety, dzięki którym możemy wykupić interesujące nas postaci. Posiadając czwórkę bohaterów, można spokojnie porwać się na każdy poziom. Im droższy zawodnik, tym większe szkody w przeciwniku wyrządza. Najtrudniejsze do pokonania są gigantyczne ślimaki. Te podłe stworzenia mają wysoki poziom przeżywalności i dopiero po zaatakowaniu ich z kilku stron, istnieje szansa na zwycięstwo.

Najważniejsze jest to, by nie dopuścić przeciwników do dostania się w wyznaczone na planszy miejsce. Jeżeli zawiedziemy, będziemy musieli powtórzyć poziom.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button