Winter Cartoon Wallpaper – zimowa tapetka z Polski!

Od dokładnie 6 dni panuje zima. Niestety – tylko kalendarzowo, gdyż śniegu aktualnie nie widać, a temperatury są dość wysokie jak na tę porę roku. Na szczęście istnieje kilka sposobów, by zobaczyć jednak trochę śniegu i wprowadzić się w zimową atmosferę. Jednym z nich jest zainstalowanie sobie odpowiedniej tapety, która zmieni tło w naszym smartfonie.

Przed nami więc animowana tapeta autorstwa 99 software, które aktualnie specjalizuje się w tworzeniu tapet na system Android. Przenosi nas ona w zimowy, bajkowy klimat, który kojarzy nam się głównie z kreskówkami.

Do wyboru mamy 3 postacie, które autor nazwał imionami. Przed nami renifer Macie, bałwan Igor oraz pingwin Jacek. W tapecie zaimplementowano cykl dnia i nocy, a więc w nocy jest po prostu zdecydowanie ciemniej i nic razi w oczy.

Możemy także decydować o wyświetlanej pogodzie. Jeśli chcemy, to możemy poznęcać się nad naszymi przyjaciółmi :) i urządzić im śnieżycę. Postacie przesuwają się wraz z przełączaniem między kolejnymi pulpitami.

Wersja darmowa oraz płatna

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button