Pudding Monster – następstwo Cut the Rope

Po niewątpliwym sukcesie Cut the Rope programista ZeptoLab chciał powtórzyć to osiągnięcie. Spędził nad tym trochę czasu, jednak udało mu się stworzyć kolejną wspaniałą grę, jaką jest Monster Pudding.
Na każdym poziomie dostajemy małe deserki. Musimy je połączyć w jeden wielki pudding. A właściwie jak wskazuje nazwa Monster Pudding – potwora Budyniu. Aby zachęcić je do połączenia się należy przesuwać te małe słodkości i jak wcześniej wspomniałam połączyć.

Wizualnie jest bardzo dobrze, muzyka wpada w ucho i jest naprawdę bardzo przyjemna.

Jedynym minusem tejże gry jest to, że jest bardzo mało poziomów. Da się ją przejść całą nie zważając na ilość gwiazdek w około 40 minut, jednak jest to chociaż chwila fascynującej rozrywki. Myślę, że cieszyłaby bardziej, gdyby była trudniejsza. Na pewno przydałaby się większa ilość poziomów. Miejmy nadzieję, że niedługo pojawią się aktualizacje, a ich liczba wzrośnie. Jest ich 75, a jednak szybko można się z tym uporać.

Plusem jest to, że podczas niej jesteśmy ogarnięci słodkością – jak uważają gracze.
Po prostu jest to gra, która ma wprowadzić w radosny nastrój.
Samo przejście gry jest bardzo łatwe, ale aby zdobyć wszystkie gwiazdki potrzeba wiele wysiłku.

W Monster Pudding co chwilę pojawiają się jakieś nowości jeśli chodzi o rodzaje deserków. Według mnie najbardziej oryginalnym jest pozostawianie śluzu za sobą. Ich atrybuty są niezwykłe i każdy ma inne odlotowe osobliwości.

Podsumowując aplikacja jest niezwykła, ale czekamy na pojawienie się nowych poziomów.

Polecamy!
Za darmo i wersji HD 3,12zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button