Winamp – na Androidzie

Ciężko szukać osoby, która używała komputera, a nie zna aplikacji Winamp, która służy do odtwarzania plików audio. Teraz może nie jest już najlepszym (choć to zależy dla kogo) i najpopularniejszym odtwarzaczem, lecz na pewno nadal używa go wiele, wiele osób. Wszyscy cenili go za prostotę obsługi oraz to, że był najłatwiej dostępny spośród wszystkich, prócz oczywiście Windows Media Playera. To dlatego, że kiedyś Internet nie był tak popularny jak dziś.

Winamp został stworzony także na Androida. Według danych (nieprecyzyjnych) z Google Play używa go od 10 do 50 milionów osób. To dość dobry wynik.
Czym więc charakteryzuje się Winamp? Na pewno dobrze wykonanym interfejsem. To czy ładny – każdy sam oceni. W roli prostego odtwarzacza sprawdzi się każdy program. Wielu jednak chce czegoś więcej. Tutaj mamy możliwość synchronizacji naszej muzyki z komputera   muzyką na telefonie. Oczywiście za darmo.
Program pozwala nam także na tworzenie play list, odczytywanie tagów, własną bibliotekę i wszystkie inne podstawowe funkcje, które ma każdy program. Nie warto więc o nich pisać.
Bardzo dobrą opcją jest możliwość darmowego pobierania muzyki, a konkretniej stremowania konkretnych utworów wprost na nasz telefon. W samym TOP jest dużo dobrej muzyki, a to pozwala na odkrycie nowych wykonawców czy też albumów.
Dostępny jest także widżet – czyli też nic nowego.

W Google Play zakupić możemy także wersję PRO. Wprowadza ona korektor graficzny (można to załatwić osobnym programem), przeglądanie muzyki folderami, Replay Gain oraz wsparcie dla formatu FLAC.

Wszystko jest zaplanowane bardzo dobrze, aplikacja jest wygodna w użyciu i nie sprawia żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom, którzy również dostali do testów tę aplikację. Wszystkie testowane urządzenia również sobie z nią poradziły, a wszystko działało szybko i sprawnie.~

Aplikacja za darmo oraz w wersji PRO.

A oto reklama Winampa dla Androida. Szczerze mówiąc – nie wiemy jakie jest przesłanie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button