jakdojade.pl – obowiązkowo w obcym mieście

Na pewno nie raz mieliście taką sytuację, że znaleźliście się w obcym mieście, albo nawet w swoim i chcieliście gdzieś dojechać, a nie wiedzieliście jak. W to jedno, konkretne miejsce, jakim jest np. ZOO. Można pytać okoliczne osoby jak to zrobić, lecz ciężko znaleźć kogoś kto dokładnie wskaże nam jak i gdzie wsiąść. Z pomocą przychodzi nam więc aplikacja jakdojade.pl, które poprowadzi nas tam gdzie tylko zechcemy.

Aplikacja obsługuje Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawę oraz Wrocław. Mamy tutaj rozkład każdego autobusu oraz tramwaju. Wszystkie dostępne w trybie offline, jeśli zajdzie taka potrzeba – wiadomo, że nie każdy ma Internet zawsze przy sobie. Aktualizacja rozkładów odbywa się automatycznie i zawsze zgadza się z tym, co mamy w rzeczywistości (oczywiście o ile przewoźnik się nie spóźni… ;) ). Warto więc czasem przejść do trybu online.

Przejdźmy więc do najważniejszej funkcji naszego programu. Jest to możliwość planowania całej trasy naszego przejazdu. Nie mamy ograniczeń ilości przesiadek, dojazdów itd. Wybieramy miejsce początkowe oraz końcowe. Nie musimy wybierać przystanków, bo nazw tych oczywiście nie znamy, jeśli jesteśmy w obcym mieście. Aplikacja może odczytać poprzez GPS naszą pozycje i poprowadzić nas do przystanku. Poda czas odjazdu, moment w którym musimy wysiąść oraz w jaki sposób (za pomocą strzałki) przejść do kolejnego przystanku. Fantastycznie to działa i nie ma nawet najmniejszych problemów. Niestety aby ustalić trasę musimy być online, bo jakdojade.pl korzysta z map Google, które możemy tylko pobierać na bieżąco. Niestety aplikacja wykorzystuje baterię niesamowicie szybko, gdyż korzysta z GPS i trybu online.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button