Wściekłe Ptaki wyjechały na zasłużone wakacje

Wprawdzie do wakacji pozostało jeszcze sporo czasu, lecz studio Rovio już teraz postanowiło wysłać popularne Wściekłe Ptaki na zasłużony urlop. Po raz kolejni nasi skrzydlaci bohaterowie nie zaznają jednak spokoju, ponieważ znów będą musieli stawić czoła swoim największym wrogom, czyli świniom, które postanowiły wybrać się na tę samą wyspę, co oni.

O czym mowa we wstępie? Oczywiście o najnowszym update popularnej gry Angry Birds, której rozgrywka została tym razem przeniesiona na tropikalną wyspę, gdzie słońce grzeje cały dzień, a szum fal potrafi zrelaksować nawet najbardziej zestresowaną osobę na naszej planecie.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Rovio będzie starało się przede wszystkim popularyzować swoje najmłodsze, mobilne dziecko, czyli grę Angry Birds Space. Okazało się jednak, że póki co „kosmiczne” Wściekłe Ptaki radzą sobie doskonale w Google Play i AppStore (miliony pobrać z obu tych sklepów mówią same za siebie), a więc postanowiono stworzyć coś dla tych, co w swoich telefonach wciąż posiadają standardową wersję najpopularniejszej gry smartfonowej świata.

O samej rozgrywce w dodatku „Surf and Turf” nie trzeba pisać wiele. Każdy z naszych Czytelników zna zapewne główne cechy Wściekłych Ptaków, a więc dobrze wie, czego można spodziewać się po najnowszym dodatku tej produkcji. Poza tym na końcu tego wpisu znajdziecie filmik, w którym prezentowane są plansze wakacyjnej wersji „Birds’ów”, tak więc nie musimy chyba pisać nic więcej.

Na koniec możemy jedynie poinformować, że aktualizacje do podstawowej wersji Angry Birds składa się z równo 15 poziomów, z którymi niejeden z Was pewnie będzie miał spore kłopoty.

Tych, co jeszcze nie mieli okazji zagrać w pierwszą wersję produkcji studia Rovio, odsyłamy do Google Play, gdzie można pobrać Wściekłe Ptaszki zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button