Wild Rodeo – wirtualne ujeżdżanie byczka

Wild Rodeo to gra zręcznościowa autorstwa BulkyPix. Naszym zadaniem w zabawie jest utrzymanie się na zwariowanym byczku. Poza samą równowagą, musimy zadbać o zasilenie swoje konta, żeby nie zabrakło w nim pieniążków.

fqefeq

Produkcja posiada sympatyczną, chociaż minimalistyczną grafikę i ścieżkę dźwiękową. Czujemy się jak w klubie rodeo. Nie brakuje w zasadzie niczego, bo zarówno byczki różnych ras, jak i ujeżdżający liczeni są w dziesiątkach.

Naszym celem jest takie operowanie palcami z prawej i lewej strony ekranu, by człowiek ujeżdżający byka utrzymał się na zwierzęciu. Nie jest to łatwe. Co kilka sekund byczek postanawia wykonać energiczny ruch w nieznanym nam kierunku.

fwef

Plus jest taki, że dokładnie wiemy, kiedy nastąpi podrzut, bo sygnalizuje nam to czerwony pasek w górnej części planszy.

Kiedy tak sobie pacamy raz z prawej, raz z lewej, za naszą bohaterką (bądź bohaterem) jeżdżą inni zawodnicy i latają różne fanty. Im więcej obiektów uda nam się ,,ustrzelić” pomiędzy pacnięciami, tym więcej pieniążków poleci na nasze konto.

efq

Mamy okazję na odblokowanie ponad 30 byków i ponad 30 postaci. Dodatkowo kupujemy amunicję. Zabawa jest śmieszna, chociaż nie mogę ukrywać, że nie udało mi się jednorazowo wytrzymać w grze dłużej niż 15 minut. Na kibelek więc jak najbardziej, a na dłuższe chwile – raczej poszukajcie czegoś innego :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button