Dream Gym – na taką siłkę można chodzić codziennie!

Dream Gym to świetny zabijacz czasu. Jeżeli zdarzają Wam się nudne popołudnia i szukacie czegoś, co je owocnie zapełni, koniecznie wypróbujcie opisywaną w tym wpisie produkcję. Apka dostępna jest tylko na urządzenia z jabłuszkiem, lecz mam nadzieję, że już wkrótce pojawi się także na Androida i Windows Phone.

W grze wcielamy się w rolę początkującego trenera fitness, który otwiera własną siłownię. Naszym celem jest połączenie pasji i pracy, czyli jednoczesne wykonywanie treningów i uczestniczenie w życiu klientów, jako trener personalny.

Swoją przygodę rozpoczynamy w dość małym pomieszczeniu, które zaopatrzone jest jedynie w matę, stolik i półkę. Z czasem, w miarę zdobywania nowych sportowców, tłok robi się coraz większy, a pieniędzy na koncie przybywa. Dzięki temu mamy okazję na rozwijanie biznesu.

Do naszej dyspozycji oddano wiele ciekawych sprzętów, dekoracji i mebli do odpoczynku. W miarę zwiększania swojego poziomy doświadczenia, odblokowujemy kolejne obiekty i systematycznie poprawiamy jakość swojej siłowni.

Musimy pamiętać także o rozwoju osobistym. Poza dobieraniem ludziom ćwiczeń, musimy systematycznie wykonywać questy. Spotkamy się w nich z takimi zadaniami, jak wykonywanie lekkich, średnich, bądź trudnych ćwiczeń fizycznych na różnych maszynach.

Mikropłatności w produkcji są oczywiście obecne. Głównie chodzi o banknoty, za które zyskujemy ekstra gadżety, czy przyspieszamy treningi klientów. Jest jednak opcja oglądania sponsorowanych reklam, więc wszystko ogółem oceniam na duży plus ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button