AppSale – promocje w AppStore #159

Za oknem śnieg, termometry wskazują ujemne temperatury – taka pogoda zachęca do wyjścia osoby lubiące sporty zimowe. Co robią ci, którym jest wiecznie zimno, bądź po prostu mają lenia? Siedzą na AppsBlogu i kuszą się na gry i aplikacje w promocji :)

W Andoridowych Okazjach znajdziecie przecenione produkcje z Google Play, a w AppSale z kolei to, co obecnie można zgarnąć zazwyczaj za darmo na jabłuszkowe urządzenia!

Oto propozycje na dziś: About Love, Hate and the other ones (przecena z $1,99 na $0,99), Lifeline… (przecena z $0,99 na zero), oraz King of Opera (przecena z $2,99 na zero).

About Love, Hate and the other ones

Love&Hate to piękna produkcja, w której pokazana jest konieczność symbiozy pomiędzy dwiema istotami w celu osiągnięcia cukcesu.

Miłość i nienawiść podróżują po planszach wspólnie. Tylko przy współpracy są w stanie dostać się do czerwonego guzika. Wystarczy, że jedno z nich dostanie się do portalu a automatycznie drugie również zostaje przetransportowane do kolejnego świata.

Sterowanie w grze jest proste i przyjemne. Zabawa nie wymaga od nas walki z czasem, więc możemy się odstresować w 100% :)

Przecena z $1,99 na $0,99. Pobierz w AppStore.

Lifeline…

ewdfwe

Lifeline to bardzo ciekawa gra tekstowa, w którą można się wkręcić totalnie. Jest to rozwiązanie dla osób, które lubią minimalizm, strategicznie myślą i dobrze orientują się w języku angielskim.

Naszym celem w grze jest komunikowanie się z astronautą, który po kosmicznej katastrofie błąka się gdzieś między planetami. Musimy nawiązać z nim kontakt i postarać się uratować jego życie. Będziemy musieli podejmować wiele samodzielnych decyzji, które zawsze będą inaczej wpływały na rozwój wypadków.

qdw

Gra jest warta każdego dolara, jednak obecnie możemy ją pobrać za darmo. Warto się spieszyć, bo nie wiemy jak długo potrwa jeszcze promocja :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

King of Opera

King of Opera to fantastyczne rozwiązanie na spotkanie towarzyskie i wspólną zabawę. Na jednym urządzeniu mogą grać aż 4 osoby jednocześnie, więc rozrywki z pewnością nie zabraknie.

Akcja toczy się w operze, a naszym celem jest wyprowadzenie śpiewaka na pierwsze miejsce, czyli sprawienie, żeby to on, a nie trzech jego rywali był najważniejszy. Do dyspozycji graczy autorzy oddali wiele trybów rozgrywki, więc uwierzcie mi – jest co robić.

Zważając na to, że istnieje możliwość samodzielnej zabawy z botami, samodzielna gra również wchodzi w grę. Pełen pakiet ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button