Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #117

Niektórzy szczęściarze rozpoczęli ferie zimowe. Inni – wciąż na nie czekają, a biedni studenci rozpoczęli już „solidne” przygotowania do zbliżającej się potyczki z Sesją. Bez względu na to, czy macie teraz dużo wolnego czasu, czy też nieco lub znacznie mniej, powinniście przyjrzeć się promocjom, jakie znalazły się w kolejnym odcinku naszego cyklu Androidowe Okazje. Znów nie zabrakło fajnych klasyków oraz nieco świeżych tytułów, które bez problemu można nazywać prawdziwymi hitami. Gotowi na oszczędzanie? No to zaczynamy! :)

Knights of Pen & Paper 2

Zaczynamy od czegoś dla miłośników RPG-ów. I to zarówno tych planszowych, jak i bardziej nowoczesnych. W grze Knights of Pen & Paper 2 gracz bierze udział w rozgrywce przy stole, gdzie kieruje pionkami różnych bohaterów, a dodatkowo pełni funkcję mistrza.

Mimo że planszówki nie kojarzą nam się z tym samym, co nowoczesne gry mobilne, w Knights of Pen & Paper 2 znalazło się miejsce dla systemu rozwoju postaci, mnóstwa lokalizacji do odwiedzenia, potworów do zniszczenia i – oczywiście – przedmiotów, które trzeba zbierać.

paper

Gra Knights of Pen & Paper 2 parę dni temu została wzbogacona dodatkową klasą postaci, a także innymi ciekawymi dodatkami. Dzięki temu wszystkiemu, opisywana apka powinna Wam posłużyć przez naprawdę długi czas. A że teraz jest do pobrania za naprawdę niewielkie pieniądze, chyba nie ma się nad czym zastanawiać i po prostu trzeba zdecydować się na zrobienie zakupów w Google Play!

Pobierz Knights of Pen & Paper 2 za 14,32 PLN w Google Play.

Lifeline

Lifeline oferuje nam rozgrywkę zupełnie inną od tej, jaką można znaleźć w grach mobilnych. Nie mamy tutaj pięknej trójwymiarowej grafiki, nie dostajemy też wielu plansz do ukończenia. Zamiast tego przychodzi nam… ratować człowieka z opresji. Co by nie mówić, to chyba super ważna sprawa i nie można dać plamy!

Bohaterem Lifeline jest Taylor. Student, który zgłosił się jako ochotnik do programu badawczego. Razem ze swoimi przyjaciółmi został wysłany w kosmos, gdzie jako jedyny wyszedł cało z katastrofy statku. Wysyła więc do nas wiadomość i prosi o pomoc. Nie zdawał sobie sprawy, gdzie dokładnie dotrze jego prośba. Liczy jednak, że żaden człowiek nie zostawi astronauty w potrzebie!

lifeline

Zabawa w Lifeline sprowadza się do udzielania rad Taylorowi. Musimy mu doradzać w najróżniejszych sytuacjach, a podejmowane przez nas decyzje zazwyczaj mają ogromny wpływ na jego życie. Nasz wirtualny znajomek daje znać tylko raz na jakiś czas, dzięki czemu łatwo nam wczuć się w rolę i jednocześnie odczuwamy niemałą presję, gdy znów zostaniemy o coś poproszeni.

Tak, jak już pisaliśmy, w Lifeline nie macie co liczyć na świetną grafikę. Jest tylko podstawowy interfejs i mnóstwo tekstu. Mimo to, naprawdę grzechem byłoby nieskorzystanie z tej przeceny!

Pobierz Lifeline za 4,83 PLN w Google Play.

PS. Przeceniono też Lifeline 2 oraz Lifeline: Silent Night.

QbQbQb

A cóż to za gra o dość dziwnym, ale z pewnością, intrygującym tytule? Już odpowiadamy: to polskie, niezależne dzieło, które z pewnością podbije serca wszystkich miłośników oryginalnych układanek. W chwili obecnej można ją dorwać o prawie 50 procent taniej, niż dotychczas!

W QbQbQb obracamy wirtualną planetę w taki sposób, by skierować na odpowiednią powierzchnię kolorowe klocki. Po zdobyciu stu punktów, rozgrywka znacznie przyspiesza, utrudniając nam realizację celu. Zabawa teoretycznie wydaje się mało wciągająca, ale to tylko pozory. W rzeczywistości trudno się od niej oderwać i na pewno szybko się o tym przekonacie.

O dziwo, polski, planetarny Tetris oferuje coś więcej, niż tylko zabawę dla jednego gracza. Mamy w nim też Multiplayera oraz dostajemy możliwość rozgrywania pojedynków z komputerem. Jeżeli jeszcze Wam mało, to z pewnością blisko 50 różnych achievementsów załatwi sprawę.

Pobierz QbQbQb za 7,38 PLN w Google Play.

European War 3

Mówi się, że współczesne dzieci nie wiedzą wiele o historii, a wszystkiemu winne są gry, internet i tak dalej. A przecież mnóstwo jest produkcji takich jak European War 3, gdzie kampania rozgrywa się w przeszłości i można dzięki niej sporo się dowiedzieć.

W European War 3 czeka na Was kilkadziesiąt misji do zrealizowania. Będziecie mogli w nich zarządzać aż ośmioma państwami w różnych okresach doskonale znanych z lekcji historii. Rozgrywka jest całkiem rozbudowana i zdecydowanie nie należy do najprostszych, zatem sporo trzeba się nagłówkować, by stworzyć w niej prawdziwe imperium.

Interesującym dodatkiem do klasycznej wersji European War 3 jest Multiplayer. Można w nim zagrać w trybie 1 vs. 1, 2 vs. 2 oraz 3 vs. 3. Możliwości – jak widzicie – jest sporo, tak więc trudno na cokolwiek narzekać. Szczególnie, że i cena obecnie jest niska, gdyż wynosi niecałe 7 złotych, a to aż o połowę mniej, niż na co dzień.

Pobierz European War 3 za 6, 38 PLN w Google Play.

Jeżeli przedstawione wyżej przeceny nie do końca Was usatysfakcjonowały, zajrzyjcie na stronę studia SNK PLAYMORE. Znaleźć na niej można naprawdę wiele wyprzedażowych okazji,w tym klasyki z serii Metal Slug!

To co, za tydzień znów się pojawicie i przeczytacie Androidowe Okazje? Mamy nadzieję, że tak. A póki co – życzymy udanej niedzieli i całego, przyszłego tygodnia. Trzymajcie się ciepło (zimą szczególnie się to przydaje)! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button