Wars Online – internetowy castle defense

Jeżeli uwielbicie bronić swoich wirtualnych posiadłości w grach typu castle defense, jednak Wasze duże doświadczenie nie pozwala odczuwać frajdy z gry z komputerem, to już najwyższy czas, byście sprawdzili się w aplikacji Wars Online, gdzie rywalizuje się nie ze sztuczną inteligencją, a z prawdziwymi graczami.

W grze Wars Online stajemy się właścicielami zamku. Naszym zadaniem jest obrona naszej posiadłości przed wrogami chcącymi ją zaatakować. Standard? Niekoniecznie. Opisywana gra pozwala na rywalizację w trybie online, a tego nie oferuje przecież wiele tego typu produkcji.

Mobilny produkt studia Mobe Labb pozwala nam toczyć pojedynki nie tylko w trybie wieloosobowym, lecz także i Single Player. Ten drugi graczom nie oferuje jednak zbyt wiele. Wprawdzie można w nim wykonywać pewne misje, lecz mając do dyspozycji rozgrywkę internetową, gra w pojedynkę wydaje się mało atrakcyjna i raczej traktować ją trzeba jako dobry trening przed właściwą walką.

Tak, jak wspomnieliśmy, największym atutem Wars Online jest to, że pozwala on grać z innymi osobami przez Internet. Każda rozgrywka w opisywanej aplikacji jest polem bitwy, na którym musimy skutecznie bronić naszego zamku, a także równie efektywnie niszczyć posiadłość naszego rywala.

Na planszach możemy skorzystać z ogromnej ilości ładunków pozwalających na właściwe wykorzystywanie armaty. Oczywiście, otrzymujemy również specjalne jednostki naszej armii, którym możemy rozkazywać zgodnie z własną, opracowaną wcześniej bądź nie, strategią.

Po zakończeniu bitwy otrzymuje się punkty doświadczenia. Dzięki nim po pewnym czasie można awansować na wyższy poziom, a to daje nam większe możliwości rozbudowy naszych jednostek oraz pozwala na skorzystanie z większej ilości broni przygotowanych przez autorów gry. System RPG-owy bardzo dobrze zdaje egzamin w Wars Online. Tak naprawdę to on sprawia, że nie chce się gry wyłączyć po kilku rywalizacjach.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć słowo o oprawie graficznej oraz efektach dźwiękowych. Produkcja Mobe Labb na pierwszy rzut oka wygląda na dość dobrze zrobioną. Zastosowana w niej grafika nie powala jednak na kolana, co trzeba jasno podkreślić. Podobnie jest w przypadku efektów dźwiękowych. Wprawdzie pasują one do ogólnego klimatu gry, jednak nie są czymś, co można by uznać za jej sporą zaletę.

Wars Online dostępne jest w Google Play. Gra jest do pobrania zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button