ORLEN Mobile – „orlenowskie” stacje benzynowe w zasięgu ręki

W sieci znaleźć można wiele aplikacji pozwalających na znalezienie odpowiadającej nam stacji benzynowej w wyznaczonym punkcie. Po co jednak korzystać z nieoficjalnych programów, skoro pobrać można zupełnie za darmo aplikację o nazwie ORLEN Mobile, w której dane aktualizowane są tak często, jak tylko jest to możliwe, a za jej pojawieniem się na rynku stoi – rzecz jasna – Polski Koncern Naftowy.

Oficjalne aplikacje mają do siebie, że najczęściej oferują zdecydowanie mniej od swoich nieoficjalnych odpowiedników. W przypadku ORLEN Mobile wcale tak nie jest. Oczywiście, nie znajdziemy w niej informacji o stacjach grupy Lotos czy BP. Pozwala ona natomiast dowiedzieć się wielu szczegółów na temat wybranych stacji PKN-u (takich, jakich brakuje w innych programach), a do tego możemy być pewni, że dane  w niej zamieszczone nie były ostatnio aktualizowane kilka miesięcy temu albo w ogóle nie doczekały się jeszcze uaktualnienia.

Opisywany w tym wpisie program jest wyszukiwarką stacji benzynowych. Po uruchomieniu aplikacji domyślnie pojawia się mapka z zaznaczonym miejscem, w którym aktualnie przebywamy, a także informacje o tym, gdzie w naszej najbliższej okolicy zatankować możemy „orlenowskie” paliwo.

Bardzo ciekawą opcją jest w ORLEN Mobile wyznaczanie trasy. Dzięki niej możemy dowiedzieć się, ile stacji benzynowych (mogą pojawiać się jedynie te, które oferują wybraną przez nas usługę, na przykład, sprzedają Hot-Dogi ;))będziemy omijać podczas naszej najbliższej przejażdżki samochodem. Korzystając z tej funkcji uniknąć można sytuacji, w której zmuszeni zostajemy zatankować w podejrzanej, przydrożnej stacyjce, co pewnie zdarzyło się wielu z Was.

Tak, jak wspomnieliśmy, aplikacja od ORLENU udostępnia całkiem sporo informacji o punktach sprzedaży paliwa. Oznacza to, że możemy uzyskać w niej, na przykład, informacje na temat tego, czy dana stacja obsługuje karty Flota, czy można na niej coś zjeść albo czy znajduje się w niej miejsce przeznaczone do przewijania dzieci. Gdybyśmy nie do końca wierzyli danym z programu, zawsze wykonać możemy na daną stację telefon. Co ciekawe, zrobić to można bezpośrednio z poziomu aplikacji bez konieczności zapisywania czy kopiowania numeru.

Aplikację ORLEN Mobile znaleźć można w Google Play i AppStore. W obu tych przypadkach jest ona całkowicie darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button