Fingers Vs Knife – zabawa wirtualnym nożem

Mieliście okazję zagrać kiedyś w marynarską grę, w której należy w taki sposób operować nożem, by nie skaleczyć własnej dłoni leżącej na stole? Jeżeli nie, to nie próbujcie tego robić w realnym świecie. Spróbujcie natomiast wirtualnej odmiany tej dość niebezpiecznej zabawy.

W grze Fingers Vs Knife dostajemy do dyspozycji wirtualny nóż, a naszym zadaniem jest pukanie nim o stół tak, aby nie zranić trójwymiarowej dłoni znajdującej się na ekranie. Im więcej uderzeń w drewniany mebel uda nam się zaliczyć, tym więcej punktów znajdzie się na naszym koncie. Wydaje się nudne? Na pierwszy rzut oka, tak. Gdy jednak włączy się opisywaną produkcję po raz pierwszy i spędzi nad nią trochę czasu, po prostu nie sposób się od niej oderwać.

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, w aplikacji studia TACOTY GAMES w głównej mierze chodzi o to, by pobijać własne rekordy. Nie jednak samym śrubowaniem własnych wyników człowiek żyje. Od czasu do czasu możemy bowiem spróbować wykonać jeden z achievementsów, dzięki któremu zdobyć możemy specjalny przedmiot z wirtualnego sklepiku.

Liczba bonusów oferowanych przez twórców gry jest całkiem spora. Poza kilkoma rodzajami noży możemy dzięki zdobytym osiągnięciom zdobyć, między innymi, waciki na rany. Niby nic wielkiego, a jednak. Bez tych bonusów ciężko nam jakoś wyobrazić sobie opisywaną grę.

Fingers Vs Knife ma całkiem przyjemną dla oka oprawę graficzną. Wprawdzie po tego typu grach nie spodziewa się nowinek z zakresu grafiki komputerowej, jednak warto pochwalić ludzi z TACOTY GAMES za to, że postanowili w swojej ostrej produkcji zastosować trójwymiar, a nie poszli na łatwiznę i nie zdecydowali się na jakieś słabiej wyglądające rozwiązanie.

Z racji tego, że w grze z tego wpisu występuje całkiem sporo krwi, radzimy, byście nie pokazywali jej swoim dzieciom. Jeżeli Wy natomiast szukacie czegoś, co pomoże Wam zabić nudę, to jak najbardziej możemy polecić Wam pobranie Fingers Vs Knife. Szczególnie, że grę tę pobrać można z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button