Walking with Dinosaurs – wejdź do magicznego świata dinozaurów

Walking with Dinosaurs  to aplikacja, nad którą patronat ma BBC. Kiedy odpaliłam produkcję, od razu wiedziałam, że nie będzie to kolejny gniot, do którego nikt nie zajrzy. Opisywany program to wędrówka po świecie dinozaurów, pełna świetnych efektów dźwiękowych, oraz animacji 3D.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak te wielkie stworzenia radziły sobie na świecie, przyjrzyjcie im się dokładnie. Wydawcą aplikacji jest  M5859 Studios.  Macie w domu małych odkrywców? Pokażcie im Walking with Dinosaurs, a będziecie mieć ich z głowy na dobrą godzinę ;)

Produkcja podzielona jest na trzy główne zakładki. Wśród nich znajdziemy cechy miejsc, w jakich żyły te wielkie istoty, ożywające na naszych ekranach sylwetki dinozaurów z dokładnymi opisami, wskazującymi w których miejscach świata żyły i przebywały, a także łowców dinozaurów, którzy przeszli do historii.

Aplikacja jest – niestety – w angielskiej wersji językowej. Osoby nieznające tego języka mogą jedynie pooglądać eksponaty i posłuchać bardzo dobrej ścieżki dźwiękowe.

Jeżeli angielski nie stanowi dla Was przeszkody, możecie dowiedzieć się o tych milusińskich wielu ciekawych rzeczy. Zastanawialiście się kiedyś, ile ważył taki dinuś? Jak dużo jadł czy gdzie zdarzało mu się przebywać? Dzięki tej aplikacji będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę na tyle, na ile naukowcy byli w stanie dotrzeć do źródła.

Jak już wspomniałam wyżej, Walking with Dinosaurs charakteryzuje się naprawdę dobrymi efektami wizualnymi (postaciami w 3D), oraz fajną – choć czasem trochę przerażającą-  oprawą dźwiękową.

Ci, którzy na poważnie podchodzą do tematu dinozaurów, z całą pewnością będą często zaglądać do aplikacji. Jest w niej naprawdę dużo ciekawostek na temat poszczególnych gatunków, a także dokładnie informacje odnośnie ich sposobu życia, żywienia, wyglądu, występowania i tak dalej. Przemieszczanie się po narzędziu jest wyjątkowo proste. Wszystko odbywa się przy pomocy przeciągania kolejnych zakładek.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button