Timehop – dla tych, którzy lubią wspominać…

Timehop to aplikacja stworzona z myślą o tych, którzy lubią wspominać. Dzięki udostępnieniu wszystkich powiązanych z nami kont, narzędzie jest w stanie stworzyć naszą prywatną życiową historię. Jesteście ciekawi co robiliście dokładnie rok temu? Uruchomcie program i voila!

11

Z jednej strony łączenie się z portalami społecznościowymi jest zdradzaniem swojej prywatności, a raczej pozbawieniem się jej. Z drugiej jednak strony, informacje zapisywane w internecie wyłapują za naszym pozwoleniem właśnie takie aplikacje, jak ta opisywana we wpisie.

Wystarczy że połączycie swoje facebookowe, twitterowe, instagramowe i inne konta, a w ciągu kilku sekund narzędzie stworzy na swoich łamach niesamowitą historię Waszego życia. Jeżeli aplikacja zostanie zainstalowana również na komputerze, będzie pozyskiwać fotografie również z tego źródła. Nie musicie się martwić zdublowanymi zdjęciami – apka sama rozpoznaje identyczne obrazy i nie publikuje ich w swojej galerii.

Produkcja studia Timehop automatycznie wyszukuje zdjęcia (i tylko zdjęcia). Nie musimy grzebać w starociach, by powrócić do wspomnień. Zasadą działania programu, jest prezentowanie dzisiejszego dnia (tj. 26 maja) z rocznym, dwuletnim, itp. cofnięciem się w czasie. Z danego dnia otrzymamy zdjęciową relację – nie będzie to jedna fotografia, lecz cały zbiór, który właśnie 26 maja 2013 uzupełniliśmy.

22

Jeżeli jesteście typami, którzy z natury nie pamiętają o różnych rzeczach, możecie ustawić sobie powiadomienia, które każdego dnia będą wyświetlały się w smartfonie, jako dosłownie i w przenośni – przypominajka.

Osoby chcące pochwalić się tym, co robiły ,,kiedyś tam”, mogą podzielić się zdarzeniami za pomocą wspomnianych wyżej portali społecznościowych, maila, bądź najzwyklejszego, archaicznego już sposobu komunikowania się przez telefon – wiadomości tekstowej.

Wygląd narzędzia jest bardzo ładny. Interfejs jest intuicyjny. Nie mamy problemu z poruszaniem się między zakładkami, ani oglądaniem poszczególnych fotek. Przewodnikiem w naszej aplikacji jest sympatyczny dinozaur, który zachęca do wypróbowania nowych opcji. Mimo tego, że Timehop działa jedynie w pionie, nie uszczupla to jego możliwości. Co powiecie na to, aby wiedzieć jaka była pogoda dokładnie rok temu?  :))

icon
Timehop - Memories Then & NowTIMEHOP INC.Social NetworkingBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button