Geometry Dash Lite – geometryczna platformówka

Przepadacie za platformówkami? Geometry Dash Lite to propozycja dla osób, które przepadają za kolorowymi i zabawnymi produkcjami. Głównego bohatera opisywanej gry możemy wybrać sobie sami. Avatarów nie ma dużo za friko, lecz bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy już tą część będziemy mieć z głowy, przyjdzie pora na zdecydowanie się na jeden z 6 trybów gry. Zależnie od poziomu umiejętności, wybieramy plansze z większą, bądź mniejszą ilością przeszkadzajek.

Wśród niebezpieczeństw znajdą się przede wszystkim figury geometryczne, ustawione ostrymi kolcami w stronę naszej postaci. Jedyne, co możemy zrobić, to skakać. W niektórych planszach znajdziemy specjalne power-upy, dzięki którym bohater zdobędzie umiejętność wykonywania podwójnych podskoków.

W grze przechodzimy kolejne części plansz. Nie sądzę, by za pierwszym razem udało Wam się przebrnąć choćby 30%. Moim rekordem przy pierwszym podejściu było około 12%. Zanim zdecydujecie się na wybranie levelu, sprawdźcie swoje siły w pierwszym proponowanym epizodzie (oznaczonym jedną gwiazdką). Jeżeli będzie Wam mało przygód, porywajcie się na kolejne, lecz nie liczcie na to, że będzie prosto.

6 plansza była dla mnie tak trudna, że nie dałam sobie rady nawet z 5%. Pokonanie 3 przeszkód to maksimum, jakie udało mi się osiągnąć. Mam nadzieję, że pójdzie Wam lepiej.

Autor – Robert Topala obiecuje, że doczekamy się kolejnych aktualizacji. Trzymamy za słowo. Zarówno względy estetyczne aplikacji, jak i oprawa dźwiękowa są na bardzo wysokim poziomie. W prostocie jest siła ;) Kto wie … może właśnie dzięki Geometry Dash Lite matematyka stanie się Waszym ulubionym przedmiotem? :)

icon
Geometry Dash LiteRobTop Games ABGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button