W sieci pojawił się trailer gry N.O.V.A 3!

Studio Gameloft kilka dni temu zamieściło na swoim profilu w serwisie Facebook specjalnie przygotowaną aplikację, w której użytkownicy mogli „odkopać” pixele dotyczące najnowszego dzieła francuskich programistów. Na szczęście długo nie musieliśmy czekać na oficjalną informację na temat tajemniczej mobilnej nowości. We wtorek bowiem pojawił się w sieci filmik zapowiadający trzecią część kultowej gry… N.O.V.A!

Fani Gameloftu, którzy używali wspomnianej przez nas aplikacji promocyjnej na Facebooku, początkowo nie zdawali sobie sprawy z tego, co przygotowuje francuski producent gier. Z biegiem czasu zaczęły jednak pojawiać się informacje o tym, że tajemniczo zapowiadanym produktem jest długo wyczekiwana trzecia część gry N.O.V.A. Oczywiście wszelkie plotki nie zostały potwierdzone aż do 24 kwietnia, kiedy to Gameloft zamieścił wreszcie na YouTube oficjalny trailer swojego nowego produktu.

Niestety, z samego filmiku ciężko jest dowiedzieć się czegoś więcej na temat N.O.V.A 3. Oczywiście trailer daje nam jasno do zrozumienia, że oprawa graficzna kolejnej odsłony przygód Kala Wardina będzie bardzo imponująca. Jak będzie jednak wyglądała rozgrywka póki co pozostaje tajemnicą Gameloftu, która zostanie ujawniona najprawdopodobniej dopiero za kilka tygodni.

Z racji tego, że w chwili obecnej szczegółów dotyczących N.O.V.A 3 jest mało, nie ma się co dziwić, że oficjalna data premiery gry także nie została jeszcze podana i najprawdopodobniej taki stan rzeczy nie zmieni się przez przynajmniej miesiąc (a może się mylimy? ;)).

Jedną rzeczą, jakiej możemy być niemal pewni, pisząc o zapowiadanej produkcji Gameloftu, jest fakt, iż najprawdopodobniej N.O.V.A 3 pracować będzie na chwalonym przez graczy silniku Unreal Engine 3.

Na koniec jeszcze jedna dość istotna informacja – francuscy programiści nie ujawnili na jakich platformach pojawi się aplikacja z Kalem Wardinem w roli głównej. Wszyscy spodziewają się jednak, oczywiście, Androida oraz iOS-a.

A oto wspomniany przez na trailer. Prawda, że N.O.V.A 3 zapowiada się fantastycznie? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button