Ant Raid – czas na wojnę mrówek ze ślimakami!

Gier wojennych jest w AppStore bardzo dużo, lecz – przynajmniej tak nam się wydaje – tylko jedna z nich mówi o konflikcie pomiędzy…mrówkami a ślimakami. O jakiej produkcji mowa? Oczywiście o sympatycznej „Ant Raid”, która ze względu na swoją oryginalność każdego dnia zyskuje wielu fanów na całym świecie posiadaczy urządzeń z iOS-em.

Akcja „Ant Raid” rozgrywa się w miejscu pełnym zieleni, którego mieszkańcy wiodą dość sielankowe życie. Pewnego dnia człowiek jednak przerywa rajski klimat domu ślimaków oraz mrówek i postanawia zastosować owadobójczy środek, który – jak się okazuje – na tyle zaszkodził ślimakom, że te zaczynają teraz traktować mrówki jak swoich wrogów.

Na szczęście królowa najbardziej pracowitych owadów świata w porę zauważa „co się święci” i wywołuje mrówczo-ślimakową wojnę, co dla fana gier mobilnych oznacza tylko jedno – dobrą zabawę!

Zadanie gracza w produkcji studia Prank ogranicza się tak naprawdę do tylko jednego – bronienia bazy mrówek, którą czasem jest arbuz, a czasem zwyczajny but. Zrealizowanie zadania do prostych jednak nie należy, gdyż nawet jeden prosty strategiczny błąd powoduje, że ślimaki dostają się do swoich wrogów i pozbawiają ich życia. Jeżeli więc szukacie dość oryginalnej gry strategicznej, to na pewno możemy polecić Wam „Ant Raid”.

Jeśli chodzi o inne elementy w opisywanej grze, to na pewno na uwagę zasługuje oprawa graficzna, która – jak na grę strategiczną – prezentuje się dobrze. Również na efekty dźwiękowe w „Ant Raid” nie ma co narzekać. Nic tylko ściągać grę i grać, prawda?

Oczywiście, nie ma na rynku gry idealnej, dlatego również i we wpisie o „mrówczym” produkcie studia Prank musi pojawić się wzmianka o wadach. Do najpoważniejszych zaliczyć tutaj pewnie trzeba przede wszystkim niewygodny system sterowania, lecz nie jest to zapewne żadna nowość dla tych, co często spędzają swój wolny czas na mobilnych grach strategicznych.

„Ant Raid” jest do pobrania z AppStore zupełnie za darmo. W trakcie gry można jednak skorzystać z kilku udogodnień, za które płaci się prawdziwą gotówką.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button