E-Pity – rozlicz się z Urzędem Skarbowym na swoim tablecie

Do końca kwietnia podatnicy w naszym kraju mają obowiązek złożyć do swojego Urzędu Skarbowego coroczne zeznanie podatkowe. Dla tych wszystkich, co jeszcze nie wykonali „obywatelskiego obowiązku” przygotowano jakiś czas temu aplikację E-Pity, dzięki której można wypełnić swojego PIT-a bezpośrednio na tablecie działającym na systemie iOS oraz Android.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że większość z naszych Czytelników już jakiś czas temu rozliczyła się z Urzędem Skarbowym. Wiemy jednak też o tym, że w naszym społeczeństwie jest sporo wyznawców „robienia wszystkiego na ostatnią chwilę”, dlatego postanowiliśmy, że opiszemy na łamach naszego blogu E-Pity, chociażby po to, by udowodnić, że coraz więcej spraw można załatwić dzięki tabletowi, do którego wciąż wiele osób się nie przekonało.

Jak nietrudno się domyślić, główną zaletą programu E-Pity jest to, że pozwala on – bez pomocy żadnego fachowca – wypełnić zeznanie podatkowe. Możecie wierzyć na bądź nie, lecz naprawdę opisywana w tym wpisie aplikacja jest bardzo przydatna, szczególnie dla tych, co o finansach wiedzą tyle i po prostu muszą.

Wersja programu przygotowana na tablety jest w pełni przystosowana do ekranu dotykowego, dzięki czemu żaden użytkownik iPada (bądź innego urządzenia) nie powinien mieć najmniejszych problemów z wpisywaniem danych w konkretnym miejscu na zeznaniu.

Bardzo ważna w E-Pitach jest także opcja doradztwa, która wszystkim niezorientowanym pozwala na wybranie odpowiedniego PIT-a, a także sugeruje, jakie dokumenty będą potrzebne podczas wypełniania dokumentu.

Co bardzo ważne, mobilna wersja E-Pitów jest całkowicie darmowa (wersja na Androidawersja na iOS) i pozwala wypełnić dowolną liczbę deklaracji, a także przekazać swój 1% indywidualnie wybranej instytucji pożytku publicznego.

Oczywiście sam program umożliwia także wysłanie PIT-a drogą elektroniczną bezpośrednio do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button