Dark Legends – MMORPG z przerażającymi wampirami

W gry proste, łatwe i przyjemne czasem gra się bardzo dobrze. Szanujący się gracz nie może jednak spędzać czasu tylko i wyłącznie na dwuwymiarowych produkcjach, które można rozgryźć dosłownie w pięć minut. Dlatego właśnie postanowiliśmy, że przedstawimy naszym Czytelnikom świetną grę MMORPG „Dark Legends”, w której główną rolę odgrywają kochające krew wampiry.

Choć opisywana w tym wpisie produkcja do najładniej wyglądających nie należy, na pewno nie można powiedzieć, że „Dark Legends” brzydko się prezentuje. Oprawa graficzna może i posiada pewnie niedociągnięcia, lecz dla przeciętnego maniaka gier mobilnych będzie wystarczająca. Poza tym, wszystkie wady wizualnej strony produkcji Spacetime Studios szybko odchodzą w zapomnienie, gdy po raz pierwszy usłyszy się świetne efekty dźwiękowe zastosowane w wampirzej grze online.

Jeśli chodzi o zasady gry „Dark Legends”, to wszystko sprowadza się jedynie do eliminowania występujących na planszy zombie (oraz innych wrogów) oraz wszelkiego modyfikowania własnego ekwipunku. W sumie można więc dojść do wniosku, że programiści ze Spacetime nie popisali się oryginalnością. My jednak mimo to uważamy, że warto polecić mobilne dzieło studia z Texasu.

To, co szczególnie może podobać się niektórym z Was w opisywanym tytule, to bez wątpienia przesadna brutalność, która towarzyszy wszystkim zbrodniom wykonanym przez naszego bohatera. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że duża ilość krwi nie dla wszystkich jest atutem produkcji, dlatego nie będziemy wspomnianej przez nas brutalności wrzucać do worka z atutami bądź wadami.

Na koniec warto jeszcze dodać, że w aplikacji dostępny jest tryb PvP, który pozwala nam na wirtualne pojedynkowanie się z innymi graczami „Dark Legends”.

MMORPG stworzone przez Spacetime Studios można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeśli więc lubicie klimat znany z horrorów o wampirach, to z czystym sumieniem możemy polecić Wam „Dark Legends”.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button