Vector – wypróbuj się w parkourze!

W chwili obecnej na świecie coraz więcej osób interesuje si parkourem. Jest to coraz bardziej popularny sport. Chodzi tutaj o to, aby skakać z różnych murów, przeskakiwać płotki i płoty, a także odpowiednio skacząc odbijać się od murów. Jest to sport, który praktykowany jest dla przyjemności. Oczywiście ryzyko ze złamaniem sobie nogi, ręki czy innych kości jest naprawdę duże. Jeśli ktoś jednak chciałby się wczuć w rolę parkourowca, to warto na samym początku spróbować czegoś bezpieczniejszego. Mianowicie zagrać w grę na Androida. Wciąż takich gier jest mało, jednak Vector będzie tutaj jak znalazł.

Gra Vector pozwoli nam wcielić się w takiego właśnie parkourowca. Dzięki tej aplikacji mamy możliwość wykonywania najróżniejszych ewolucji podczas biegu, przemieszczając się po dachach w różnych sceneriach, które każdy z was może sobie wybrać. Jeśli chodzi o fizykę wykonywanych tricków została wykonana z bardzo dużą starannością, co na pewno jest ogromnym atutem tejże gry. Mało tego. Każdy z graczy może wykonywać pond 100 różnych ewolucji, dlatego możliwości pokonywania przeszkód są tutaj bardzo szerokie. Vector jest niewątpliwie jedną z najlepszych gier prkourowych na urządzenia mobilne. Dlatego fani zarówno tego sportu jak i miłośnicy ciekawych zręcznościówek będą z pewnością usatysfakcjonowani. Naprawdę warto w nią zagrać.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona prosta, aczkolwiek przykuwa naszą uwagę. Muzyka również zadowoli wielu z was. Dlatego jeśli chcecie się wypróbować w tym sporcie to warto zacząć od tej gry.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button