Let Sheep Love – pomóż spotkać się owieczkom, pokonując wszystkie przeszkody!

Jak wiadomo gier, w których trzeba myśleć nie brakuje. Wówczas każdy szuka czego tylko może, aby jakoś zająć sobie czas. Ponieważ zawsze zdarzy się jakieś nader nudne spotkanie, czy lekcja lub wieczór. Dlatego też szukacie coraz to nowych gier. Jeśli zatem lubicie motyw logiczny, połączony z odrobiną miłości, to ta gra będzie dla was z pewnością odpowiednia. Let Sheep Love. Jak widać głównymi bohaterami w grze są owieczki. Dlatego jeśli chcecie się rozerwać to z pewnością spełni wasze wymagania.

W grze Let Sheep Love, tak jak już zostało wspomniane, głównymi bohaterami są dwie owieczki – Jo i Ju. Pewnego dnia zaczynają one pałać do siebie uczuciem. Niestety na ich drodze powstały liczne przeszkody, które nie pozwalają im do siebie dotrzeć. Naszym zadaniem więc będzie pomóc im w osiągnięciu tego celu poprzez rozwiązywanie różnych zagadek, łamigłówek opartych na fizyce, zbieranie przedmiotów czy skakanie. Zadań jest naprawdę wiele, co jest niewątpliwie dużym jej atutem tej gry, a grafika, która jest przyjemna dla oka sprawia, że czas spędzony przy Let Sheep Love mija naprawdę miło. Czeka na was jak na razie 15 poziomów, ale twórcy gry obiecują stale ją aktualizować i rozbudowywać. Gra jest niestety płatna. Jednak jest to jedynie 3,18zł więc za taką dawkę zabawy, można zapłacić. Tym bardziej, że ten wydatek nie nadwyręży waszego portfela jakoś mocno.

Grafika jest naprawdę dobra. Cieszy oko gracza, przez co naprawdę miło się w nią gra. Muzyka również jest odpowiednia, dlatego też naprawdę warto jest zainwestować w tę grę.
Gra za 3,18 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button