Up You Go – rozskakane ,,coś” od Bulkypix

Studio Bulkypix stworzyło gierkę, w której gracz nie robi nic innego, poza skakaniem z jednego poruszającego się koła, na drugie. Bohaterem Up You Go jest coś w rodzaju zająca połączonego z pisanką. Czy coś takiego może się spodobać? O tym przeczytacie w dalszej części tego wpisu.

wgewqgwe

W Up You Go naszym celem jest takie sterowanie czarnym bohaterem, by przeskakiwał z jednej obracającej się planety na drugą, osiągając maksymalnie wysokie rezultaty.

Pozornie produkcja wydaje się być banalnie prosta, lecz już po chwili wiemy, że zadanie jest skomplikowane. Białe tło zamienia się w czarne, kule zmieniają kierunek poruszania się, a my z czarnego stworka w dosłownie sekundę przeistaczamy się skaczące oko.

vgqee

Jeżeli lubicie proste apki, które nie zawierają całej masy achievementsów, czy opcji ulepszenia, powinniście być zadowoleni z Up You Go. Jeśli jednak nudzi Was robienie bez przerwy tego samego, raczej sobie odpuśćcie. Bicie własnych rekordów może być z czasem nużące – sama się o tym przekonałam.

vqgb

Graficznie opisywana gra prezentuje się bardzo przyjemnie. Nie mogę się do niczego przyczepić. Wydaje mi się jednak, że mogłoby w niej znaleźć się coś więcej, bo grając mamy pewien niedosyt. Decyzję jednak pozostawiam Wam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button