Snack Truck Fever – chętni na coś słodkiego?

W Snack Truck Fever przyjdzie nam wcielić się w rolę kierowcy obwoźnej cukierni. W małym samochodziku, przypominającym wyglądem klasycznego ,,ogórka”, znajduje się wiele pyszności. Naszym celem jest tworzenie takich pyszności, by zadowolić mijanych klientów.

vfvv

Gra należy oczywiście do kategorii match-3, jednak bez trudu znajdę w niej elementy wyróżniające Snack Truck Fever na tle innych tego typu produkcji. Do pokonania jest ponad 100 poziomów pełnych różnego rodzaju składników.

W grze przychodzi nam łączyć ze sobą ziarenka kawy, liście, kanapki, donuty, lody, oraz tym podobne. By wykonać zamówienie, konieczne jest znalezienie co najmniej sześciu takich samych składników. Górna część planszy stanowi ladę, dzięki której możemy dowiedzieć się, na co akurat jest zapotrzebowanie.

vfqef

Jak to zwykle bywa w match-3, ograniczeni jesteśmy limitem ruchów. Każdy z leveli możemy przejść z maksymalnie trzema gwiazdkami. W trakcie zbijania kolejnych bloczków, zgarniamy power-upy w postaci noży, gąbek, mikserów i innych. Ich działanie jest podobne do znanych nam strzałek, bomb, czy kul, jednak zawsze to jakieś urozmaicenie – przynajmniej wizualne :)

vqef

Jeżeli brakuje na Waszych smartfonach fajnej match-3, zdecydowanie polecam Snack Truck Fever. Gra jest świetnie wykonana i oferuje wiele ciekawych możliwości. Polecam ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button